Nowe strony internetowe DAF

Nowe strony internetowe DAF

W nawiązaniu do wprowadzonych w 2015 roku innowacji firma DAF opublikowałam nowe strony internetowe dotyczące programu DAF Transport Efficiency - www.daftransportefficiency.com

Po wejściu na podany adres i wybraniu polskiej wersji serwisu, każdy użytkownik uzyska wszelkie, niezbędne dla właścicieli firm transportowych jak i kierowców informacje dotyczące nowości, które w istotny sposób powodują podniesienie wydajności transportu.

Nowe strony podzielone zostały na dwie podstawowe części - dla przedsiębiorców i dla kierowców. Pierwsza z nich zawiera szczegółowe opisy projektów i rozwiązań technicznych zastosowanych w nowych pojazdach DAF, informacje na temat ekonomicznego prowadzenia pojazdu ciężarowego i stylu jazdy oraz usług oferowanych przez autoryzowanych dealerów firmy DAF.

W części dla kierowców przedstawione są zastosowane w pojazdach rozwiązania ułatwiające kierowcom codzienną pracę, które jednocześnie znacząco przyczyniają się do zoptymalizowania efektywności transportowej tj.: asystent wydajności kierowcy (DPA), tempomat adaptacyjny i tempomat Predictive Cruise Control czy funkcja Tryb ECO. Każdy kierowca znajdzie tu również filmiki instruktażowe, które w jasny sposób objaśniają działanie nowych rozwiązań w pojazdach DAF oraz przedstawiają praktyczne wskazówki dotyczące ekonomicznej jazdy.

Wszelkie usprawnienia stosowane w pojazdach DAF od początku 2015 roku zapewniają łącznie oszczędność paliwa na poziomie 4-5%. Nowości produktowe stanowią element programu DAF Transport Efficiency - kompleksowego zestawu technologii i usług, którego celem jest podniesienie wydajności ciężarówek przez obniżenie kosztów eksploatacji i zapewnienie maksymalnej dostępności pojazdu do wykonywania zadań transportowych.


4trucks.pl / DAF Trucks Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL