Nowe narzędzie ułatwiające wybór auta do floty

Nowe narzędzie ułatwiające wybór auta do floty

Wybór nowego samochodu, to zawsze duże wyzwanie. Bez względu na to, czy szuka się go na własne potrzeby, czy też na potrzeby zarządzanej floty.

Kwestii przez które trzeba przebrnąć jest mnóstwo, a jedną z istotniejszych są finanse. Ile, w jakich ratach, na jak długi okres, wyliczenie optymalnych wartości zajmuje czasami sporo cennego czasu i spędza sen z powiek. Dlatego LeasePlan uruchomił Kalkulację Internetową.

Czym jest "Kalkulacja Internetowa"? To proste i intuicyjne narzędzie online, które oblicza ratę miesięczną dla wskazanych modeli aut, dopasowując wybór do preferencji i budżetu klienta. Dzięki precyzyjnym wyliczeniom, planowanie kosztów staje się jeszcze bardziej transparentne i przewidywalne. To nieoceniona pomoc w pracy managera flotowego. Z drugiej strony, pozwala także pracownikom na dopasowanie modelu samochodu służbowego do własnych oczekiwań.

- W pierwszym kroku użytkownik, który chce skorzystać z internetowego kalkulatora, loguje się do portalu "LeasePlan Online" na www.leaseplan.pl, gdzie wybiera model oraz opcje wyposażenia auta. Klient może dokonać wielu kalkulacji zanim podejmie decyzję. Następnie może wysłać zamówienie za pośrednictwem platformy. Co ważne, kalkulacje bazują na indywidualnie wybranym przez Klienta w LeasePlan zakresie usług, a nie na uśrednionych parametrach. Dzięki temu Klient ma pewność, że obliczona w Kalkulacji Internetowej rata nie jest tylko wartością przybliżoną, a rzeczywistą kwotą miesięcznych wydatków na auto - wyjaśnia Anna Wiśniewska, kierownika ds. Rozwoju Biznesu, LeasePlan Polska.

Na portalu znajdziemy kompletną bazę producentów i modeli dostępnych na naszym rynku, wraz z ich cenami, danymi technicznymi i eksploatacyjnymi. Klient ma też możliwość wprowadzenia swojego indywidualnego rabatu flotowego. To zdecydowanie ułatwia przegląd oferty i dopasowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb. Po wyborze marki, modelu i przefiltrowaniu go przez sito własnych preferencji tj. maksymalna cena, spalanie itp., dokładamy do tego dane o preferowanym wyposażeniu, planowanych przebiegach i okresie leasingu. Teraz pozostaje już jedynie wysłać formularz do opiekuna kontraktu i czekać na potwierdzenie warunków zamówienia w ciągu maksymalnie 2 dni od jego złożenia.

Kalkulator internetowy to sprawne narzędzie, pozwalające na szybkie i bezproblemowe dopasowanie zakupów do własnych możliwości finansowych.

Więcej: https://www.youtube.com/watch?v=MTDhz2PIcRI


4trucks.pl / LeasePlan Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL