Zespół wyścigowy tankpool24 startuje z felgami Speedline Truck

Zespół wyścigowy tankpool24 startuje z felgami Speedline Truck

FIA European Truckracing Championship to po Formule 1 najpopularniejsza grupa sportów motorowych w Europie.

Nic dziwnego, skoro gigantyczne samochody ciężarowe w niecałe 5 sekund osiągają maksymalną prędkość ograniczoną do 160 km/h - to musi robić wrażenie.

Speedline Truck również w sezonie wyścigowym 2015 znajduje się w centrum wydarzeń. Marka felg do samochodów ciężarowych należąca do RONAL GROUP wspiera zespół wyścigowy tankpool24 jako czołowy dostawca felg kutych ze stopu metali lekkich do pojazdów użytkowych. 19 średniej wielkości przedsiębiorstw naftowych zjednoczyło się pod tą marką, aby zapewnić swoim klientom komercyjnym kompleksowe zaopatrzenie w paliwa i usługi serwisowe w Europie.

Do jesieni 2015 r. na terenie całej Europy odbędzie się osiem wyścigów, w których weźmie udział zespół tankpool24 i kierowcy André Kursim oraz Roland Rehfeld. Sponsorowanie jedynego zespołu wyścigowego Mercedes Truck to idealne rozwiązanie dla Speedline Truck .

- Nasze felgi są stosowane w wyścigach European Truck Racings w najtrudniejszych warunkach - przy czym technologia odlewania Speedline Truck gwarantuje najwyższą wytrzymałość w każdej sytuacji na torze wyścigowym. Dzięki połączeniu niezwykłej efektywności, sportowego charakteru i wzornictwa nasze wyjątkowo lekkie felgi idealnie nadają się do sportów wyścigowych. Dlatego jesteśmy dumni, że również w tym roku możemy wspierać zespół wyścigowy tankpool24. Cieszymy się na pełen emocji sezon. - podkreśla Andreas Pape, Sales Manager w firmie Speedline Truck.


4trucks.pl / Speedline Truck

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL