GEFCO Turcja ekspertem w dziedzinie logistyki 2Wheelers

GEFCO Turcja ekspertem w dziedzinie logistyki 2Wheelers

Turecki oddział GEFCO podpisał umowę dystrybucji z Ugur Motorlu Araclar, grupą przemysłową pochodzenia tureckiego.

Kontrakt obejmuje transport motocykli oraz części zamiennych dla marki Mondia, a także dla tajwańskiego producenta Kymco, którego Ugur jest lokalnym dystrybutorem. Firmie GEFCO została również powierzona obsługa logistyczna dystrybucji 15 000 motocykli dla marek Mondial i Kymco.

GEFCO będzie odpowiadało za transport części i pojazdów z fabryki firmy Ugur Motorlu Araclar znajdującej się w Izmir; początkowo do miast położonych w niedalekiej odległości, by z czasem rozszerzyć dystrybucję na całe terytorium Turcji.

- GEFCO jest dziś uznanym ekspertem w dziedzinie transportu i logistyki 2Wheelers, która napotyka liczne wyzwania. Nasza oferta jest w stanie im sprostać na przestrzeni całego łańcucha dostaw, zwłaszcza dzięki ekipom GEFCO, specjalnie przygotowanym w zakresie obsługi logistycznej tak delikatnych pojazdów, i dzięki wysokim standardom operacyjnym wspólnym dla wszystkich oddziałów naszej firmy; wszystko to pozwala nam na dostarczanie optymalnej usługi z jednego krańca świata na drugi. - oświadcza Fulvio Villa, dyrektor generalny GEFCO Turcja.


4trucks.pl / GEFCO

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL