GEFCO Turcja ekspertem w dziedzinie logistyki 2Wheelers

GEFCO Turcja ekspertem w dziedzinie logistyki 2Wheelers

Turecki oddział GEFCO podpisał umowę dystrybucji z Ugur Motorlu Araclar, grupą przemysłową pochodzenia tureckiego.

Kontrakt obejmuje transport motocykli oraz części zamiennych dla marki Mondia, a także dla tajwańskiego producenta Kymco, którego Ugur jest lokalnym dystrybutorem. Firmie GEFCO została również powierzona obsługa logistyczna dystrybucji 15 000 motocykli dla marek Mondial i Kymco.

GEFCO będzie odpowiadało za transport części i pojazdów z fabryki firmy Ugur Motorlu Araclar znajdującej się w Izmir; początkowo do miast położonych w niedalekiej odległości, by z czasem rozszerzyć dystrybucję na całe terytorium Turcji.

- GEFCO jest dziś uznanym ekspertem w dziedzinie transportu i logistyki 2Wheelers, która napotyka liczne wyzwania. Nasza oferta jest w stanie im sprostać na przestrzeni całego łańcucha dostaw, zwłaszcza dzięki ekipom GEFCO, specjalnie przygotowanym w zakresie obsługi logistycznej tak delikatnych pojazdów, i dzięki wysokim standardom operacyjnym wspólnym dla wszystkich oddziałów naszej firmy; wszystko to pozwala nam na dostarczanie optymalnej usługi z jednego krańca świata na drugi. - oświadcza Fulvio Villa, dyrektor generalny GEFCO Turcja.


4trucks.pl / GEFCO

Przeczytaj też:
Jak wzorowo radzić sobie z pandemią koronawirusa w logistyce. GEFCO Polska wprowadza zaostrzone procedury ochrony

GEFCO Polska wprowadziła szereg zmian dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowia pracowników i partnerów oraz zachowania ciągłości realizowania zleceń.

 

GEFCO - 20 lat działalności w Polsce

Współpraca z kilkuset przewoźnikami w Polsce, ponad 45-krotny wzrost obrotów od początku działalności.

 

Test IVECO Stralis NP

Ciężarówki LNG coraz popularniejsze w Polsce.

 

Utrudnienia w okolicy Alkmaar. Boeing jedzie.

Transport gabarytu zajął trzy dni.

 

Kierowca ciężarówki jednym z najlepiej zarabiających w Rosji

Według rosyjskich ekspertów poszukujących pracowników w Rosji, najlepiej płatne prace w 2018 roku dotyczyły IT, transportu, logistyki i produkcji.

Ciężarówka wywrócona na wietrze - kto winien?

W okresie jesienno-zimowym lub wiosną ciężarówki są narażone na silne podmuchy wiatru. czasem przewracają się.

44 tony - tak, ale pod pewnymi warunkami

Niemieckie Ministerstwo Transportu odrzuciło wniosek 17 spedytorów którzy domagali sie dopuszczenia do ruchu drogowego zestawów 44 tonowych.

Dzień Reformacji - zakaz jazdy samochodów ciężarowych

Państwa federalne, w których Dzień Reformacji jest związany z zakazem prowadzenia pojazdów to: Brandenburgia, Mecklenburg-Vorpommern, Saksonia, Saksonia-Anhalt i Turyngia.

Głos Niemców w sprawie transportu

Coraz więcej samochodów ciężarowych porusza się po autostradach i drogach krajowych w Niemczech, co skutkuje rosnącą liczbą poważnych wypadków z ich udziałem.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL