Sternik Szczecin nowym Mistrzem Polski

Sternik Szczecin nowym Mistrzem Polski

Zwycięzcą VI Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej dla Dzieci z Domów Dziecka, które odbyły się w zeszłą sobotę na warszawskim Bemowie została drużyna Sternik Szczecin.

Zespół pokonał w finale Wioskę Dziecięcą Rajsko Oświęcim 2:0. Brązowy medal przypadł drużynie Horyzontu Kołaczkowo.

W Mistrzostwach Polski udział wzięło blisko 400 dzieci z domów dziecka. Świetna pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji, a wyrównana walka trwała do ostatniego meczu. Kibice na długo zapamiętają wspaniałą atmosferę i emocje towarzyszące rozgrywkom! Sponsorem głównym rozgrywek od 2011 roku jest Continental Opony Polska.

40 drużyn biorących udział w rozgrywkach zostało podzielonych na osiem grup. Mecz gonił mecz, a bramka - bramkę. Oprócz wyrównanych spotkań na boisku, na zawodników czekało wiele atrakcji. Jedną z nich był w indywidualny konkurs ContiTest dla strzelców i bramkarzy, w którym należało oddać celne strzały do opon Continental zawieszonych w świetle bramki na różnej wysokości. Najlepszym strzelcem konkurencji został Patryk Piwowarski z FC Orzesze, a najlepszym bramkarzem Gracjan Wasielewski z Tęczy Kutno.

Zwycięska drużyna zawalczy o tytuł Mistrza Świata podczas III Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej dla Dzieci z Domów Dziecka, które odbędą się 13 i 14 czerwca na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Zawodnicy Sternik Szczecin otrzymają dodatkową nagrodę od Continental. W ramach akcji "Wyjechani na weekend", każdy pokonany kilometr zostanie pomnożony razy dwa i zamieniony na złotówki. Nagroda zostanie wręczona 14 czerwca 2015 roku w Warszawie podczas finału III Mistrzostw Świata. Kilometry są zbierane aż do 7 czerwca 2015.


4trucks.pl / Continental Opony Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL