LeasePlan ze statuetką Fleet Awards 2015

LeasePlan ze statuetką Fleet Awards 2015

Za nami kulminacja tegorocznego Plebiscytu Fleet Awards Polska 2015 czyli gala wręczenia nagród.

Tegorocznym laureatem i zdobywcą statuetki w kategorii "Wynajem długoterminowy" został LeasePlan Fleet Management Polska. W internetowej części plebiscytu flotowego oddano ponad 120 000 głosów!

Prawie 220 fleet managerów w roli jurorów, 90 najlepszych dostępnych na rynku pojazdów flotowych udostępnionych do oceny podczas Wielkiego Testu Flotowego, 4310 założonych kont podczas głosowania internetowego przez osoby związane z branżą motoryzacyjną i w końcu ponad 120 000 głosów oddanych w internetowej części Plebiscytu. To oficjalne dane Fleet Awards 2015, barometru popularności i prestiżu najlepszych samochodów, produktów i usług flotowych w Polsce. W tym roku w kategorii "wynajem długoterminowy" najwięcej głosów zdobył LeasePlan Polska.

- To dla nas ogromne wyróżnienie zwyciężyć w kategorii "wynajem długoterminowy". LeasePlan działa w Polsce już prawie 15 lat, zarządzamy flotą przeszło 24 tys. aut, ale najważniejsze dla nas jest to, że z roku na rok obserwujemy rosnące indeksy zadowolenia i satysfakcji naszych klientów i użytkowników. To motywuje nas do codziennej pracy nad rozwiązaniami ułatwiającymi zarządzanie flotą i mobilność użytkowników zgodnie z obietnicą "it`s easier to leaseplan"mówi Anna Wiśniewska, kierownik działu rozwoju biznesu, która odebrała statuetkę Fleet Awards 2015 dla LeasePlan Polska.

Plebiscyt Fleet Awards Polska powstał z potrzeby zewnętrznej, bezstronnej i pełnej oceny ogromu oferowanych na polskim rynku flotowym rozwiązań. Magazyn Flota jest twórcą i organizatorem tego projektu, który z roku na rok zyskuje na swojej wartości, a charakterystyczne statuetki z dumą zdobią biura i siedzimy najlepszych firm w Polsce.

Polski oddział LeasePlan rozpoczął swoją działalność w 2001 roku i jest częścią globalnego koncernu LeasePlan Corporation N.V. obecnego w 32 krajach na czterech kontynentach - największego dostawcy usług Car Fleet Management na świecie. LeasePlan Polska na koniec 2014 roku zarządzał największą na polskim rynku flotą 23 764 aut, dla przeszło 900 Klientów, z czego prawie 90% stanowiły samochody w leasingu operacyjnym z pełną obsługą serwisową.


4trucks.pl / LeasePlan Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL