Continental wspiera VI piłkarskie Mistrzostwa Polski

Continental wspiera VI piłkarskie Mistrzostwa Polski

Wystartowała VI edycja Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej dla Dzieci z Domów Dziecka, których głównym sponsorem jest Continental.

Finał zmagań odbędzie się 25 kwietnia na stadionie przy ulicy Obrońców Tobruku w Warszawie. Najlepsza drużyna już w czerwcu zawalczy o tytuł Mistrza Świata!

Już w najbliższy weekend do Warszawy przyjedzie około 400 dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych z całej Polski, aby zawalczyć o tytuł Mistrza Polski w Piłce Nożnej. Udział w tegorocznych rozgrywkach weźmie 40 drużyn, w tym młodzi zawodnicy z Lublina, Tczewa, Gliwic czy Bydgoszczy, a także pierwszy w pełni dziewczęcy zespół - FC Kisielanki. Zwycięska drużyna zawalczy o puchar Mistrzostw Świata, które odbędą się 13 i 14 czerwca na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Mistrzostwa Polski jako sponsor główny. Każdego roku młodzi piłkarze wykazują olbrzymie zaangażowanie i z oddaniem walczą o zwycięstwo, pokazując piłkę nożną na bardzo profesjonalnym poziomie - komentuje Ewa Ostapczuk-Wasilewska, Media & Communication Manager Continental Opony Polska.

Drużyna, która zwycięży w VI Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej dla Dzieci z Domów Dziecka otrzyma dodatkową nagrodę od firmy Continental.
Od kwietnia w ramach akcji "Wyjechani na weekend" zbierane są pieniądze, które zostaną przekazane jako nagroda nowemu Mistrzowi Polski.

Piłkarska feta!
Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej dla Dzieci z Domów Dziecka to nie tylko rywalizacja, ale także znakomita zabawa! Podczas imprezy zostanie rozegrany mecz Reprezentacji Artystów Polskich z drużyną byłych reprezentantów Polski w piłce nożnej. W obu zespołach, obok dorosłych zawodników, wystąpią dzieciaki biorące udział w turnieju.

Co więcej, Ambasadorami Dobrej Woli Mistrzostw są m. in. Zbigniew Boniek, Włodzimierz Szaranowicz, Dariusz Dziekanowski oraz Tomasz Kłos. Imprezę poprowadzi Jacek Kurowski, znany dziennikarz i prezenter Telewizji Polskiej, ekspert piłkarski.

Continental, międzynarodowy producent ogumienia i wiodący dostawca dla branży motoryzacyjnej, jest zaangażowany w promocję Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej dla Dzieci z Domów Dziecka nieprzerwanie od 2011 roku.

Organizatorem Mistrzostw Polski jest Stowarzyszenie "Nadzieja na Mundial", które czuwa również nad przebiegiem czerwcowych Mistrzostw Świata.


4trucks.pl / Continental Opony Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL