Najsilniejsi kierowcy na Motor Show Truck

Najsilniejsi kierowcy na Motor Show Truck

Turniej Mobil Delvac Strong Traker otwarty dla wszystkich kierowców.

Targi Motor Show po raz pierwszy będą areną walki o tytuł najsilniejszego fana czterech kółek. Wszystko za sprawą VI edycji turnieju Mobil Delvac Strong Traker - najbardziej prestiżowych zawodów w siłowaniu się na rękę dla kierowców ciężarówek. W Poznaniu zapowiada się ostra rywalizacja, bo turniej będzie otwarty dla każdego pełnoletniego posiadacza prawa jazdy. Sobota (11 kwietnia), Motor Show Truck. Pawilon nr 4.

Tegoroczne eliminacje do turnieju kręcą się wokół liczby dziewięćdziesiąt, ponieważ w tym roku przypada 90. rocznica wprowadzenia na rynek olejów Mobil Delvac do silników pojazdów ciężarowych. Zapisy do turnieju będą prowadzone bezpośrednio przed startem, a eliminacje rozpoczną się w sobotę o godzinie 10.00. O awansie do finału Mobil Delvac Strong Traker zadecyduje ilość punktów zdobytych w dwóch konkurencjach:

- Stalowy Biceps - uginanie przedramion sztangą łamaną o wadze 90 funtów (około 41 kg) podchwytem. Punkty równe ilości powtórzeń wykonanych w ciągu 90 sekund.

- Skrzydła Anioła - wyciskanie zza głowy sztangi prostej o wadze 90 funtów. Punkty równe ilości powtórzeń wykonanych w ciągu 90 sekund.

Finał turnieju na scenie głównej Motor Show Truck pod okiem sędziów będzie popisem umiejętności i techniki siłowania się na rękę w walce bezpośredniej. Kierowcy będą siłować się na rękę przy stole według zasad Federacji Armwrestling Polska (FAP) do 2 przegranych. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody od producenta olejów Mobil Delvac. Dodatkowo, najsilniejszy zawodnik z uprawnieniami do kierowania pojazdami ciężarowymi otrzyma puchar i tytuł Strong Trakera 2015.

Motor Show Truck - 90 ton atrakcji
Turniej Mobil Delvac Strong Traker to jedna z wielu atrakcji poznańskich targów Motor Show Truck. Poza najsilniejszymi kierowcami, w piątek (10 kwietnia) w pawilonie nr 4 zobaczymy finały IV Mistrzostw Mechaników, a dzień później konkurs na najpiękniejszego Tuningowanego Trucka oraz konkurs Pin-up Girls - dla kobiet kochających motoryzację i amerykański styl lat pięćdziesiątych. W imieniu Międzynarodowych Targów Poznańskich i V8 Team zapraszamy.

Historia Mobil Delvac Strong Traker
Pierwszy turniej Mobil Delvac Strong Traker został zorganizowany w 2010 roku i od razu spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród kierowców samochodów ciężarowych. Przez kolejne lata w eliminacjach uczestniczyły tysiące osób, a turniej zyskał miano najbardziej prestiżowych zawodów w siłowaniu się na rękę dla trakerów. Mobil Delvac Strong Traker ma swoich wielkich zwycięzców. Najbardziej utytułowanym zawodnikiem jest Marcin Dudek. Swoją przygodę z armwrestlingiem zaczynał od turniejów Mobil Delvac, a obecnie jest Wicemistrzem Polski w armwrestlingu, który będzie reprezentować nasz kraj jesienią podczas Mistrzostw Świata w Malezji.

Mobil Delvac Strong Traker - najważniejsze informacje
Data: 11 kwietnia (sobota)
Miejsce: Motor Show Truck. Pawilon nr 4. Poznań, ul. Głogowska 14.
Wejście na teren targów Motor Show 2015 jest płatne. Szczegóły na stronie www.motorshow.pl.
Eliminacje: 10.00 - 14.45 (strefa Mobil Delvac Strong Traker, pawilon nr 4). Rejestracja zawodników bezpośrednio przed startem.
Finał: 15.00 (scena główna, pawilon nr 4).


4trucks.pl / ExxonMobil Poland

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje