Webasto od 10 lat z tytułem Best Brand

Webasto od 10 lat z tytułem Best Brand

Webasto jest wskazywana przez czytelników niemieckiego magazynu "auto motor und sport" jako najlepsza marka już od dekady.

W tym roku ponad stutysięczne jury również nie miało wątpliwości i po raz kolejny przyznało firmie tytuł "Best Brand" w kategorii "Ogrzewanie postojowe".

W tym roku Webasto zebrało aż 64,5% wszystkich oddanych głosów, co oznacza ponad pięcioprocentową przewagę nad konkurencją. W głosowaniu wzięło udział około 112 tysięcy czytelników magazynu "auto motor und sport". Firma zajmuje pierwszą pozycję w swojej kategorii nieprzerwanie od 2005 roku.

- Webasto to synonim ogrzewania postojowego najwyższej jakości. Fakt, że zostaliśmy wyróżnieni tytułem "Best Brand" po raz dziesiąty z rzędu, potwierdza, że nasi klienci doceniają komfort, wygodę i bezpieczeństwo naszych rozwiązań. Nagroda jest przyznawana przez 112-tysięczne jury co czyni ją obiektywną i niezależną. Przyznany tytuł jest dla nas bodźcem do dalszego rozwoju i umacniania pozycji lidera w obszarze innowacji i technologii - komentuje Joachim Damasky, członek zarządu Webasto SE, odpowiedzialny za dział Thermo Systems.

"Best Brand" 2015
W tegorocznym plebiscycie "Best Brand" czytelnicy mogli wybrać "Najlepsze marki" w 24 kategoriach, od ubezpieczeń, po wycieraczki samochodowe. Wszystko po to, aby wytypować najlepszych producentów z branży motoryzacyjnej.


4trucks.pl / Webasto

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL