Gwiazda jakości obsługi 2015 dla Shell Polska

Gwiazda jakości obsługi 2015 dla Shell Polska

Shell Polska już po raz drugi otrzymała Gwiazdę Jakości Obsługi. Wyróżnienie przyznawane jest w ramach Polskiego Programu Jakości Obsługi na podstawie opinii konsumentów.

Gwiazda Jakości Obsługi została przyznana firmie Shell po raz drugi i jest rezultatem konsekwentnej polityki firmy, stawiającej na jakość we wszystkich aspektach działalności, w tym jakość produktów, procesów oraz świadczonych usług. Shell regularnie pyta klientów o ich opinie i biorąc je pod uwagę udoskonala produkty, rozbudowuje ofertę na stacjach paliwowych oraz dba o profesjonalizm i najwyższe standardy jakości obsługi.

- W trosce o klienta dbamy, aby nasza oferta była najlepsza jakościowo, a stacje i ich otoczenie przyjazne - podkreśla Paweł Odrzywołek, dyrektor działu Stacji Paliw w Shell Polska. I dodaje - Niezwykle ważny jest przy tym stosunek do klienta. Szczera życzliwość pozwala budować zaufanie, które procentuje lojalnością, a my robimy wszystko, aby klienci chcieli do nas wracać.

Jednocześnie ważnym elementem sukcesu firmy jest innowacyjność. W Shell kierunki rozwoju wyznaczają nowatorskie technologie stosowane w produktach, a także sposób patrzenia na świat oraz metody, przy pomocy których firma stawia czoła globalnym wyzwaniom.

- W szybko zmieniającym się świecie utrzymanie wysokiego poziomu życia przy możliwie jak najmniejszym wpływie na środowisko naturalne wymaga nieustannej pracy nad technologiami, którymi już dysponujemy oraz nieprzerwanego poszukiwania nowych rozwiązań - podkreśla Paweł Odrzywołek.

Misją Polskiego Programu Jakości Obsługi jest poprawa jakości obsługi w Polsce oraz dostosowanie procesów obsługi konsumentów do standardów XXI wieku. Od 2008 roku w całej Polsce stale monitorowany jest poziom zadowolenia i satysfakcji klientów z obsługi w firmach z różnych branż. Przez 365 dni w roku konsumenci wyrażają swoje opinie na multiplatformie komunikacyjnej www.jakoscobslugi.pl oraz poprzez aplikację mobilną Premie360. Głosy konsumentów uzyskane tą drogą pozwalają firmom doskonalić jakość obsługi i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów.


4trucks.pl / Shell Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL