Kwartalnik Opoltrans

Kwartalnik Opoltrans

Na klientów w oddziałach Opoltrans czeka już pierwsze wydanie Kwartalnika Opoltrans.

Publikację tę wyróżnia to, że teksty w nim zawarte pisane są przede wszystkim z myślą o klientach. Znajdują się tam artykuły pomocne w prowadzeniu biznesu ciężarowego, prowadzeniu warsztatu, pomocne są również w biznesie związanym z branżą rolniczą, czy budowlaną.

W publikacji Opoltrans można znaleźć: ciekawostki z branży, w tym rekordowe mandaty, nowe regulacje prawne, środowiskowe i podatkowe.

Wśród artykułów dot. techniki można przeczytać m.in. o: układach hamulcowych, ogumieniu, akumulatorach, układach elektrycznych, oświetleniu, filtrach paliwa.

Wiele miejsca poświęcono także producentowi naczep MEGA-Nysa, z artykułów dowiemy się nie tylko o obecnej ofercie, ale także odsłonięte zostały interesujące klientów szczegóły konstrukcyjne i użytkowe produktów.

Dzięki Kwartalnikowi, klienci również dowiedzą się gdzie bezpłatnie skorzystać z pomocy prawnej związanej z tematyką branży.

Miejsca nie zabrakło dla samych klientów Opoltrans i MEGA-Nysa, tym razem to klienci opowiadają o swoich firmach i opiniach nt. branży ciężarowej.

O najnowsze wydanie Kwartalnika Opoltrans można pytać w oddziałach Opoltrans.


4trucks.pl / OPOLTRANS

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL