Zbieraj punkty VITAY za jazdę z Yanosikiem

Zbieraj punkty VITAY za jazdę z Yanosikiem

Pierwszy cel społeczny Yanosik zrealizował już w styczniu.

Największa w Polsce mobilna społeczność w Finale WOŚP zebrała niemal 10 000 zł - teraz wytycza kolejny, wspólny cel. Odtąd każde zgłoszenie zyska podwójną wartość. Zgłoszenia kierowców będą przeliczane na punkty VITAY zarówno na cel prywatny jak i charytatywny. W przypadku tego drugiego punkty zostaną wymioniane na złotówki, które zostaną przeznaczone na cel wybrany przez społeczność kierowców.

Podjęta inicjatywa to efekt partnerskiej współpracy dwóch rynkowych liderów - Yanosika w obszarze rozwiązań mobilnych dla kierowców i koncernu ORLEN w branży paliwowej. Yanosik umożliwi zwiększanie puli punktów na karcie VITAY poprzez aktywność w systemie - kierowcy będą otrzymywać je za zgłoszenia. Początkowo zbierane będą tylko punkty, ale każdy z nich ma swoją wartość. Razem z tymi zbieranymi przez kierowców na swoje karty VITAY, będzie rosła także pula, która z czasem zmieni się w złotówki przeznaczone na wsparcie potrzebujących osób. Akcja już teraz zakrojona jest na dużą skalę i perspektywę przynajmniej dwóch najbliższych lat. - W każdym miesiącu rozdysponujemy 2 miliony punktów. Połowa z nich trafi na konta kierowców, połowa - na cele społeczne, wybrane we wspólnym głosowaniu przez samych uczestników, posiadających kartę ViITAY. Łącząc siły z tak ważnym rynkowym podmiotem jak ORLEN możemy spotęgować zasięg całej akcji. Wspierając rozwój naszej aplikacji, ORLEN udostępnia społeczności narzędzie, by dawać wsparcie innym - mówi Jakub Wesołowski z firmy Neptis S.A., producenta systemu Yanosik.

Opłacalna jazda, opłacane zgłoszenia
Odtąd punkty, zdobywane za potwierdzone w Yanosiku zgłoszenia, kierowcy będą mogli wykorzystać na stacjach benzynowych razem ze zgromadzonymi na karcie VITAY - będą one stanowiły z nimi jedną wspólną pulę do wykorzystania na wszystkich stacjach ORLEN. Natomiast co kilka miesięcy kierowcy będą wybierać spośród trzech celów charytatywnych ten, na który wpłyną pieniądze z punktów. - Wraz ze wzrostem liczby pobrań aplikacji wzrasta jej potencjał społecznościowy. Z liczbą przekraczającą już 2,5 mln pobrań, wznosimy się na coraz wyższy pułap, więc sami podnosimy sobie poprzeczkę. Skoro jako kierowcy możemy tak skutecznie pomagać sobie na drogach, równie skutecznie możemy pomagać w inny sposób - mówi Adam Tychmanowicz, prezes Zarządu Neptis S.A. i współtwórca systemu Yanosik. - To generalnie promocja i nasze poparcie dla tego rodzaju sposobów angażowania społeczności we wspólne niesienie pomocy. W działaniach naszych i firmy ORLEN postanowiliśmy wykorzystać specyfikę naszego systemu i zróżnicować korzyści - tak żeby przydatność tych działań kierowcy Yanosika i klienci ORLENU odczuli na własnej skórze - i we własnej kieszeni - dodaje Adam Tychmanowicz.


4trucks.pl / Creandi.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL