Volvo Trucks Fuel Concept - nowa kampania sprzedażowa

Volvo Trucks Fuel Concept - nowa kampania sprzedażowa

"Volvo Trucks Fuel Concept - nasz koncept na Twoje oszczędności”. To hasło przewodnie nowej kampanii sprzedażowej Volvo Trucks, skupionej na produktach i usługach Volvo wspierających oszczędzanie paliwa, która ruszyła w lutym br.

Volvo Trucks ma wiele do zaoferowania w kwestii ekonomiki paliwowej. Samochody Volvo Trucks Fuel Concept to specjalnie skonfigurowane samochody ciężarowe Volvo wraz z usługami dodatkowymi, stanowiące kompleksowe i oszczędne rozwiązanie dla transportu.

Samochody ciężarowe Volvo Fuel Concept, zarówno ciągniki siodłowe, jak i podwozia w bazowej konfiguracji zawierają elementy, które pomagają firmom transportowym oszczędzać paliwo i tym samym osiągać większe zyski, m. in.:
- skrzynię biegów I-Shift wraz z oprogramowaniem ekonomicznym
- funkcję I-See - unikatowy układ, który uczy się topografii drogi, zapisuje ją w centralnej bazie danych i wykorzystuje w czasie jazdy, aby redukować zużycie paliwa - nawet o 5%
- inteligentny tempomat I-Cruise
- pełen pakiet ospoilerowania pojazdu
- nowe, tylne mosty wraz z szybszymi przełożeniami - wpływające pozytywnie na ograniczenie zużycia paliwa
- automatyczne wyłączanie silnika
- system zarządzania flotą Dynafleet: Paliwo i Środowisko - umożliwiający bieżącą kontrolę nad m.in. zużyciem paliwa
- Driver Coaching On Board - Wspomaganie Kierowcy - funkcja w systemie Dynafleet przekazująca kierowcy bieżące wskazówki do jeszcze bardziej ekonomicznej jazdy.
Kampania Volvo Trucks Fuel Concept oferuje ponadto:
- Nowy Złoty Kontrakt Serwisowy - najbardziej zaawansowany pakiet usług serwisowych, zawierający obietnicę 100% dyspozycyjności, w specjalnej cenie
- szkolenie kierowców w specjalnej cenie
- atrakcyjne finansowanie VFS Usługi Finansowe Polska "Łatwy start"

Integralną częścią kampanii jest ogólnopolska rywalizacja pod nazwą Volvo Trucks Fuel Concept Challenge.

Konkurs skierowany do firm transportowych, które zakupiły pojazdy w kampanii polega na osiąganiu jak najniższych wyników zużycia paliwa podczas zwykłej pracy pojazdów w paliwooszczędnej specyfikacji. Wyniki są monitorowane poprzez system zarządzania flotą Dynafleet i na tej podstawie uczestnicy są klasyfikowani. W każdym miesiącu wyłonieni zostają zwycięzcy regionalni, a po zakończeniu konkursu firma, której pojazd osiągnął najwyższą ilość punktów w trakcie trwania całej konkurencji, otrzymuje tytuł Mistrza Volvo Trucks Fuel Concept Challenge 2015 oraz nagrodę w postaci vouchera Volvo o wartości 10.000 zł. Przewidziane są również nagrody dla kierowców. Konkurs trwa do 31 grudnia 2015.

Więcej: www.volvotrucks.pl


4trucks.pl / Volvo Group Trucks Poland

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL