Volvo Trucks Fuel Concept - nowa kampania sprzedażowa

Volvo Trucks Fuel Concept - nowa kampania sprzedażowa

"Volvo Trucks Fuel Concept - nasz koncept na Twoje oszczędności”. To hasło przewodnie nowej kampanii sprzedażowej Volvo Trucks, skupionej na produktach i usługach Volvo wspierających oszczędzanie paliwa, która ruszyła w lutym br.

Volvo Trucks ma wiele do zaoferowania w kwestii ekonomiki paliwowej. Samochody Volvo Trucks Fuel Concept to specjalnie skonfigurowane samochody ciężarowe Volvo wraz z usługami dodatkowymi, stanowiące kompleksowe i oszczędne rozwiązanie dla transportu.

Samochody ciężarowe Volvo Fuel Concept, zarówno ciągniki siodłowe, jak i podwozia w bazowej konfiguracji zawierają elementy, które pomagają firmom transportowym oszczędzać paliwo i tym samym osiągać większe zyski, m. in.:
- skrzynię biegów I-Shift wraz z oprogramowaniem ekonomicznym
- funkcję I-See - unikatowy układ, który uczy się topografii drogi, zapisuje ją w centralnej bazie danych i wykorzystuje w czasie jazdy, aby redukować zużycie paliwa - nawet o 5%
- inteligentny tempomat I-Cruise
- pełen pakiet ospoilerowania pojazdu
- nowe, tylne mosty wraz z szybszymi przełożeniami - wpływające pozytywnie na ograniczenie zużycia paliwa
- automatyczne wyłączanie silnika
- system zarządzania flotą Dynafleet: Paliwo i Środowisko - umożliwiający bieżącą kontrolę nad m.in. zużyciem paliwa
- Driver Coaching On Board - Wspomaganie Kierowcy - funkcja w systemie Dynafleet przekazująca kierowcy bieżące wskazówki do jeszcze bardziej ekonomicznej jazdy.
Kampania Volvo Trucks Fuel Concept oferuje ponadto:
- Nowy Złoty Kontrakt Serwisowy - najbardziej zaawansowany pakiet usług serwisowych, zawierający obietnicę 100% dyspozycyjności, w specjalnej cenie
- szkolenie kierowców w specjalnej cenie
- atrakcyjne finansowanie VFS Usługi Finansowe Polska "Łatwy start"

Integralną częścią kampanii jest ogólnopolska rywalizacja pod nazwą Volvo Trucks Fuel Concept Challenge.

Konkurs skierowany do firm transportowych, które zakupiły pojazdy w kampanii polega na osiąganiu jak najniższych wyników zużycia paliwa podczas zwykłej pracy pojazdów w paliwooszczędnej specyfikacji. Wyniki są monitorowane poprzez system zarządzania flotą Dynafleet i na tej podstawie uczestnicy są klasyfikowani. W każdym miesiącu wyłonieni zostają zwycięzcy regionalni, a po zakończeniu konkursu firma, której pojazd osiągnął najwyższą ilość punktów w trakcie trwania całej konkurencji, otrzymuje tytuł Mistrza Volvo Trucks Fuel Concept Challenge 2015 oraz nagrodę w postaci vouchera Volvo o wartości 10.000 zł. Przewidziane są również nagrody dla kierowców. Konkurs trwa do 31 grudnia 2015.

Więcej: www.volvotrucks.pl


4trucks.pl / Volvo Group Trucks Poland

Przeczytaj też:
Scania w firmie Megatranslaw

Po zakupach ciągników DAF i MAN przyszła kolej na Scanie.

 

Utrudnienia w okolicy Alkmaar. Boeing jedzie.

Transport gabarytu zajął trzy dni.

 

Kierowca ciężarówki jednym z najlepiej zarabiających w Rosji

Według rosyjskich ekspertów poszukujących pracowników w Rosji, najlepiej płatne prace w 2018 roku dotyczyły IT, transportu, logistyki i produkcji.

Ciężarówka wywrócona na wietrze - kto winien?

W okresie jesienno-zimowym lub wiosną ciężarówki są narażone na silne podmuchy wiatru. czasem przewracają się.

44 tony - tak, ale pod pewnymi warunkami

Niemieckie Ministerstwo Transportu odrzuciło wniosek 17 spedytorów którzy domagali sie dopuszczenia do ruchu drogowego zestawów 44 tonowych.

Wjechał na austriacki lodowiec

Martin Havelka, miłośnik ciągników Zetor, udał się w nietypową podróż.

Dzień Reformacji - zakaz jazdy samochodów ciężarowych

Państwa federalne, w których Dzień Reformacji jest związany z zakazem prowadzenia pojazdów to: Brandenburgia, Mecklenburg-Vorpommern, Saksonia, Saksonia-Anhalt i Turyngia.

Rejestracje samochodów ciężarowych - znowu padają rekordy

We wrześniu 2018 roku zarejestrowano 3169 pojazdów użytkowych pow. 3,5 t. To więcej o 12,7% niż przed rokiem i więcej o 40,8% niż w sierpniu br.

Głos Niemców w sprawie transportu

Coraz więcej samochodów ciężarowych porusza się po autostradach i drogach krajowych w Niemczech, co skutkuje rosnącą liczbą poważnych wypadków z ich udziałem.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL