Yanosik na podium najlepszych aplikacji w Polsce

Yanosik na podium najlepszych aplikacji w Polsce

Najpopularniejszy polski projekt społecznościowy dla kierowców, Yanosik, okazał się najpopularniejszy także w głosowaniu Internautów na Mobile Trends Awards 2014.

Prestiżowy ranking przyznaje nagrody najlepszym firmom i instytucjom z branży mobilnych technologii. Yanosik uzyskał nominację obok takich firm jak mBank i Allegro, a po zsumowaniu głosów znalazł się w czołowej trójce - wyłonionej ze wszystkich 17 kategorii i ponad 60 finałowych aplikacji.

Nieco ponad rok temu twórcy Yanosika świętowali 1 mln pobrań, który uplasował go w wąskim gronie polskich aplikacji, którym udało się przekroczyć ten próg. Teraz ten pułap z nawiązką przekroczyła już sama liczba unikalnych użytkowników systemu - kierowców, którzy codziennie, aktywnie korzystając z aplikacji, wspierają się na drogach i pokonują każdego miesiąca ponad 250 mln km. Liczba pobrań aplikacji na wszystkich platformach wciąż rośnie i na ten moment wynosi już ponad 2,5 mln.

W Finale po raz trzeci
Te twarde dane przekładają się na wymierne efekty i pozytywny odzew wśród ekspertów branży mobile w Polsce. Wraz z początkiem roku 2015 Yanosik - zarówno w postaci aplikacji, jak i dedykowanych terminali, zarówno w formie klasycznego asystenta kierowcy, jak i w wersji biznesowej oraz przeznaczonej dla autostopowiczów - otrzymał 8 nominacj w 3 ogólnopolskich rankingach: Mobile Trends Awards, Mobility Trends oraz CHIP Produkt Roku 2015. Wyróżniane są w nich najlepiej rokujące i najbardziej cenione przez posiadaczy smartfonów rozwiązania mobilne oraz najlepsze rozwiązania w branży nowych technologii. Pierwsze z wydarzeń zostało zwieńczone uroczystą galą 12 stycznia 2015 w trakcie Mobile Trends Conference w Krakowie. Yanosik gościł na niej już po raz trzeci, zdobywając zawsze nominację, a tym razem dodatkowo statuetkę - Nagrodę Specjalną w głosowaniu Internautów.

Nagroda e-społeczności dla społeczności mobile
Tym razem nominacja trafiła do Yanosika dla Firm - aplikacji biznesowej, stworzonej na potrzeby zarządzania firmą zatrudniającą pracowników mobilnych. Dzięki masowemu wsparciu społeczności Yanosik wyprzedził ponad 60 finałowych aplikacji i znalazł się na podium obok takich liderów jak Allegro i mBank. - Przy tak szybkim wzroście popularności tabletów i smartfonów, z jakim obecnie mamy do czynienia, korzystanie z aplikacji mobilnych jest naturalną koleją rzeczy. Możliwości geolokalizacji, jakie dają nam smartfony, można najpełniej wykorzystać w nawigacji i w mobilnej komunikacji - zwłaszcza, jeśli rozwiniemy je o dodatkowe funkcje. Wybór na rynku mobile jest już coraz większy, ale miano liderów pozostanie w rękach tych dostawców, którzy zapewnią usługi najprostsze, a jednocześnie najbardziej rozwinięte. Dlatego w Yanosiku stawiamy na kompleksowość - dostarczamy usług, które łączą potencjał nawigacji i asystenta kierowcy, które wspomagają nie tylko dotarcie do celu, ale też komfort i bezpieczeństwo jazdy. Cieszy nas, że w rankingach zostaje to docenione - mówi Adam Tychmanowicz z Neptis S.A., producent systemów Yanosik i Yanosik dla Firm.


4trucks.pl / Creandi.pl

Wyszukiwarka

Informacje