Nowy dyrektor sprzedaży w DSV Road

Nowy dyrektor sprzedaży w DSV Road

W połowie lutego do zespołu DSV Road dołączył Sebastian Plesiński.

Obejmując stanowisko dyrektora sprzedaży, będzie odpowiedzialny m.in. za kreowanie polityki handlowej operatora, współpracę z klientami oraz rozwój nowego biznesu.

Sebastian Plesiński posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie managerskie w sektorze TSL w korporacjach z sektora business-to-business m.in. Gefco Polska oraz Stolica (obecnie UPS). Do jego obowiązków należeć będzie utrzymanie wysokiej konkurencyjności DSV Road jako operatora logistycznego, pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z międzynarodowymi strukturami DSV w tym zakresie.

- Cieszę się, że do naszego zespołu dołączył doskonały ekspert z ogromnym doświadczeniem handlowym w naszej branży. Nadchodzące miesiące będą obfitowały w wiele wyzwań, które mam nadzieję, że przyniosą mu również wiele satysfakcji zawodowej - mówi Piotr W. Krawiecki, Prezes Zarządu DSV Road.

Jako dyrektor sprzedaży Sebastian Plesiński będzie również odpowiedzialny za koordynowanie pracy Działu Kluczowych Klientów i Zarządzania Przetargami oraz ścisłą współpracę z dyrektorami regionów i regionalnymi kierownikami sprzedaży DSV Road.


4trucks.pl / Grupa DSV

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL