Nowy dystrybutor marki Becker

Nowy dystrybutor marki Becker

United Navigation, specjalista w dziedzinie mobilnej nawigacji, nawiązał długofalową współpracę z firmą 4cv Mobile, zajmującą się dystrybucją sprzętu elektronicznego.

W jej ofercie dostępne będą wszystkie produkty marki Becker.

4cv Mobile zostało wyłącznym dystrybutorem produktów Becker za sprawą umowy zawartej w listopadzie 2014 r. W portfolio firmy znalazły się między innymi: nawigacje i akcesoria znanej niemieckiej marki.

- Decyzja o zmianie dystrybutora na 4cv Mobile wynikała z pozytywnych opinii o firmie i wielu pochlebnych rekomendacji wśród resellerów. Dodatkowe potwierdzenie stanowiły również liczne sukcesy spółki na rodzimym rynku. W celu obsługi marki Becker został stworzony specjalny zespół. W jego skład wchodzą osoby z doświadczeniem z branży nawigacyjnej, dostarczające produkty do wszystkich sieci handlowych i niezależnych dealerów - mówi Marek Krygier, Manager Eastern Europe United Navigation. - Mam nadzieję, że zaproponowane działania i strategia określona przez 4cv Mobile pozwolą nam zwiększyć dostępność produktów we wszystkich kanałach sprzedaży.

Niemiecka firma United Navigation GmbH zajmuje się produkcją i sprzedażą urządzeń nawigacyjnych oraz oprogramowania do nich. Działa w trzech obszarach biznesu: urządzeń nawigacyjnych dla użytkowników indywidualnych (marki Becker i Falk), systemów do zarządzania flotą dla biznesu oraz rozwiązań na rynek OEM. Oferowane produkty są znane ze swojej innowacyjności, a na koncie mają wiele zdobytych nagród. Potwierdzeniem ich jakości są również wygrywane testy w szanowanych magazynach motoryzacyjnych oraz przyznane wyróżnienia.

Obecny partner biznesowy Beckera, firma 4cv Mobile - to wieloletni gracz na rynku w zakresie sprzedaży sprzętu elektronicznego. Firma w zaplanowanej strategii zamierza skoncentrować się na dystrybucji oferowanych produktów Becker do nowych klientów retailowych i poszerzanie oferty modelowej. Nawigacje oraz akcesoria do tych urządzeń będą dystrybułowane za pośrednictwem retailu, e-commerce, ID / kanałów specjalistycznych, B2B, sieci handlowych oraz firm dystrybucyjnych z zakresu handlu elektroniką użytkową w kraju.

- Współpraca z United Navigation GmbH to długofalowy projekt dla naszej firmy. Nadrzędnym celem jest utrzymanie i rozwój marki Becker na rynku polskim, w oparciu o pakiet wspólnych działań promocyjnych, rozbudowę sieci sprzedaży, oraz dbałość o utrzymanie wysokich standardów serwisowych - podkreśla Mariusz Kurek, właściciel 4cv Mobile.


4trucks.pl / United Navigation GmbH

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL