DSV w służbie Rock’n’rolla

DSV w służbie Rock’n’rolla

Jeden z gigantów muzycznego przemysłu, Fender Musical Instruments Corporation przedłużyła współpracę z DSV o kolejne 5 lat.

Fender współpracuje z Grupą DSV od 2004 roku. Z magazynu o powierzchni 130tys. m2 ulokowanego w Moerdijk (Holandia), Grupa dostarcza sprzęt muzyczny na terytorium 26 państw Europy oraz pozostałych krajów, wchodzących w skład EMEA (Europe, the Middle East & Africa). W przeciągu ostatnich 11 lat DSV zajmowało się zarówno transportem, logistyką, magazynowaniem oraz konfekcjonowaniem, jak i odprawą celną, a także podnajmowaniem powierzchni magazynowej potrzebnej do inspekcji jakości.

- To co jest wyjątkowe w przypadku DSV, to fakt że firma świadczy wszystkie usługi na bardzo wysokim poziomie w przystępnych cenach - powiedział Jan Ceelen, Logistics Manager, Fender Musical Instruments Europe. - DSV także robi wszystko co w jego mocy, by rock’n’rollowy biznes działał niczym dobrze naoliwiona maszyna. Bardzo często otrzymujemy informacje w ostatniej chwili, że musimy szybko dostarczyć sprzęt jakiemuś legendarnemu muzykowi. Jeżeli jakaś gwiazda rocka informuje nas, że potrzebuje gitary na jutro, Fender oraz DSV muszą to zamówienie zrealizować na wczoraj.

Prócz podstawowych usług, takich jak transport oraz logistyka sprzętu muzycznego, Fender potrzebuje także oddzielnego miejsca niezbędnego do dokonywania inspekcji towaru.

- DSV oferuje nam dokładnie tyle miejsca do pracy ile jest nam potrzebne. W ten sposób możemy w spokoju sprawdzać każdy instrument bez konieczności hamowania całego procesu logistycznego. Jak tylko produkt dostanie zielone światło, DSV natychmiastowo wysyła go do konkretnego sklepu lub artysty. - tłumaczy Jan Ceelen. - Natomiast nie tylko same usługi są ważne w przypadku naszej współpracy. Bardzo istotne jest dla mnie także to, jak są one wykonywane. Jako osoba pracująca ramię w ramię z pracownikami DSV, muszę przyznać że system oraz procedury minimalizujące możliwość popełnienia jakiegokolwiek błędu działają bez zarzutu. Dzięki temu nasz sprzęt dociera na miejsce zawsze na czas.


4trucks.pl / Grupa DSV

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL