Nagroda dla LeasePlan

Nagroda dla LeasePlan

LeasePlan Fleet Management Polska otrzymał Gwiazdę Outsourcingu 2014 w kategorii "Car Fleet Management".

Uroczysta Gala Outsourcing Stars 2014 odbyła się 14 stycznia i objęta została Patronatem Honorowym Ministra Gospodarki, Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Związku Banków Polskich. Podczas wydarzenia przyznano nagrody najszybciej rozwijającym się pomiotom outsourcingowym oraz organizacjom osiągającym najlepsze wyniki w branży i jej bezpośrednim otoczeniu biznesowym.

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP), podobnie jak rok wcześniej, został Patronem Konkursu oraz Gali Outsourcing Stars. Tegoroczna edycja wydarzenia zgromadziła ponad dwustu Polskich i zagranicznych gości reprezentujących sektor rządowy, samorządowy, nieruchomości, BOP i SSC, HR, Call i Contact Center, Outsourcing Sił Sprzedaży, długoterminowego wynajmu pojazdów, archiwizacji dokumentów, leasingu pracowniczego, IT Contractingu i wielu innych dziedzin gospodarki.

W tegorocznym konkursie Outsourcing Stars 2014 wzięło udział blisko 100 organizacji, z których wyłoniono 12 laureatów. Jest to projekt Fundacji Pro Progressio, który ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najszybciej rozwijających się organizacji outsourcingowych oraz instytucji otoczenia sektora outsourcingu w Polsce. Outsourcing Stars to jedyny niekomercyjny konkurs sektora outsourcingu w Polsce. O wygranej decydują faktyczne dane dotyczące działalności przedsiębiorstw.

LeasePlan został nagrodzony Gwiazdą Outsourciungu 2014 roku w kategorii "Car Fleet Management".


4trucks.pl / LeasePlan Fleet Management Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL