Nowy pełnomocnik Zarządu w Timex SA

Nowy pełnomocnik Zarządu w Timex SA

Z początkiem nowego roku TIMEX SA, generalny importer pojazdów Kässbohrer, rozpoczął współpracę z panem Januszem Ciżyńskim, przez ostatnie lata związanym z firmą MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o.

Janusz Ciżyński, przez wiele lat związany z marką MAN, z dniem 01.01.2015 objął w Timex S.A. stanowisko Pełnomocnika Zarządu ds. Rozwoju Sieci Automotive. Jego głównym zadaniem będzie wsparcie i rozwój sprzedaży naczep Kässbohrer w Polsce.

Janusz Ciżyński ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz odbył szereg szkoleń z zakresu zarządzania i organizacji sprzedaży.

Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobył w latach 70 pracując w Centrali Importu i Exportu Chemikalii CIECH, następnie w Libii jako kierownik Biura Handlowego firmy PHZ Budimex.

Był pierwszym pracownikiem MAN w Polsce. Zaczynając w 1989 roku jako samodzielny agent przez 25 lat budował pozycję tej firmy, będąc jednocześnie przez cały czas odpowiedzialnym za sprzedaż - początkowo jako agent, a następnie jako prokurent, członek Zarządu i dyrektor ds. sprzedaży MAN Truck & Bus Polska.

W kręgu jego zainteresowań są podróże, motoryzacja, historia, sport, tenis, żeglarstwo, muzyka świata, smooth jazz.

- Cieszę się z nowych wyzwań w TIMEX S.A. Patrząc na dotychczasową, ponad 20 letnią działalność Spółki, oferowany wysokiej jakości produkt oraz doświadczony Zespół Handlowców, jestem przekonany o sporym potencjale wzrostu sprzedaży pojazdów Kässbohrer w Polsce. - tak mówi Janusz Ciżyński o nowych obowiązkach.

- Znamy się z Januszem Ciżyńskim od ponad 25 lat. Mógłbym śmiało powie dzieć, że jesteśmy dinozaurami branży, której rozwojowi w Polsce towarzyszyliśmy przez ostatnie ćwierć wieku. Zawsze ceniłem i cenię jego profesjonalizm, umiejętności i skuteczność połączoną z olbrzymim taktem oraz kulturą osobistą. Cieszę się, że udało mi się go namówić, aby dołączył do naszego zespołu wspierając nas swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. - Andrzej Skłodowski, prezes zarządu TIMEX SA.


4trucks.pl / Timex SA

Przeczytaj też:
Nagrody dla firmy MAN na targach Transexpo w Kielcach

W dniach 27-29.10.2021 firma MAN Truck & Bus Polska prezentuje swoje rozwiązania z zakresu komunikacji miejskiej i międzymiastowej na targach transportu zbiorowego Transexpo, które odbywają się w Kielcach.

MAN dla fundacji Ronalda McDonalda

Wrzesień to miesiąc aktywności sportowych i zaangażowania firmy w projekty CSR. Społeczna odpowiedzialność biznesu to dla MAN jedna z wartości, którą koncern realizuje w różnych obszarach swojej działalności.

  

Nowy system cyfrowych lusterek MAN Optiview

W dniach od 3 do 24 sierpnia pojazdy MAN nowej generacji brały udział w trasie MAN TruckLife Tour prowadzącej przez sześć państw europejskich.

MAN przedstawia system MAN OptiView, w Polsce 10-11 sierpnia

Od 3 do 24 sierpnia producent pojazdów użytkowych wyruszy w trasę TruckLife MAN i przedstawi modele ciężarówek 2022 r.

Elektryczny MAN rusza w drogę po Polsce

Produkowany seryjnie od października 2020 w fabryce MAN Bus w Starachowicach autobus miejski MAN Lion’s City E z napędem elektrycznym rusza w trasę po Polsce.

Nowy punkt MAN Truck & Bus na serwisowej mapie Polski

Citronex inwestuje w punkt serwisowy ciężarówek MAN.

 

Czterdzieści dostawczych MAN TGE dla firmy GTV Bus z Ozimka

Firma GTV Bus specjalizuje się w międzynarodowych przewozach osób. Wczoraj przedstawiciele firmy odebrali pierwsza partię z 40 samochodów dostawczych MAN TGE w wersji combi.

 

Premier Mateusz Morawiecki zwiedzał zakład MAN Trucks w Niepołomicach (zdjęcia)

W dniu wczorajszym zakład MAN Trucks w Niepołomicach odwiedził premier Mateusz Morawiecki.

 

Ciężarówki MAN TGX nowej generacji zasiliły flotę firmy Drutex (video)

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje