Nowy pełnomocnik Zarządu w Timex SA

Nowy pełnomocnik Zarządu w Timex SA

Z początkiem nowego roku TIMEX SA, generalny importer pojazdów Kässbohrer, rozpoczął współpracę z panem Januszem Ciżyńskim, przez ostatnie lata związanym z firmą MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o.

Janusz Ciżyński, przez wiele lat związany z marką MAN, z dniem 01.01.2015 objął w Timex S.A. stanowisko Pełnomocnika Zarządu ds. Rozwoju Sieci Automotive. Jego głównym zadaniem będzie wsparcie i rozwój sprzedaży naczep Kässbohrer w Polsce.

Janusz Ciżyński ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz odbył szereg szkoleń z zakresu zarządzania i organizacji sprzedaży.

Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobył w latach 70 pracując w Centrali Importu i Exportu Chemikalii CIECH, następnie w Libii jako kierownik Biura Handlowego firmy PHZ Budimex.

Był pierwszym pracownikiem MAN w Polsce. Zaczynając w 1989 roku jako samodzielny agent przez 25 lat budował pozycję tej firmy, będąc jednocześnie przez cały czas odpowiedzialnym za sprzedaż - początkowo jako agent, a następnie jako prokurent, członek Zarządu i dyrektor ds. sprzedaży MAN Truck & Bus Polska.

W kręgu jego zainteresowań są podróże, motoryzacja, historia, sport, tenis, żeglarstwo, muzyka świata, smooth jazz.

- Cieszę się z nowych wyzwań w TIMEX S.A. Patrząc na dotychczasową, ponad 20 letnią działalność Spółki, oferowany wysokiej jakości produkt oraz doświadczony Zespół Handlowców, jestem przekonany o sporym potencjale wzrostu sprzedaży pojazdów Kässbohrer w Polsce. - tak mówi Janusz Ciżyński o nowych obowiązkach.

- Znamy się z Januszem Ciżyńskim od ponad 25 lat. Mógłbym śmiało powie dzieć, że jesteśmy dinozaurami branży, której rozwojowi w Polsce towarzyszyliśmy przez ostatnie ćwierć wieku. Zawsze ceniłem i cenię jego profesjonalizm, umiejętności i skuteczność połączoną z olbrzymim taktem oraz kulturą osobistą. Cieszę się, że udało mi się go namówić, aby dołączył do naszego zespołu wspierając nas swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. - Andrzej Skłodowski, prezes zarządu TIMEX SA.


4trucks.pl / Timex SA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL