Goodyear głównym dostawcą opon dla HOYER

Goodyear głównym dostawcą opon dla HOYER

Międzynarodowa firma HOYER, znaczący dostawca usług logistycznych w Europie i na świecie, wybrał Goodyeara na głównego dostawcę opon dla swojej floty.

Podpisany kontrakt przewiduje, że Goodyear dostarczy opony i usługi serwisowe do 4000 pojazdów tej firmy w całej Europie.

W ramach kompleksowej umowy europejska flota ciągników i naczep firmy HOYER zostanie wyposażona w najnowsze, a także bieżnikowane opony Goodyeara oraz objęta programem Goodyear FleetFirst. Ponadto koncern zapewni pomoc drogową i dostęp do internetowego programu zarządzania oponami FleetOnlineSolutions oraz obsługę 2000 serwisów w 28 europejskich krajach.

- Jakość i osiągi opon Goodyear, ich niezawodność, rozbudowana sieć serwisów, a także innowacyjne rozwiązania i usługi przekonały nas do podjęcia współpracy właśnie z Goodyearem. Jednym z głównych powodów wyboru ogumienia Goodyear było pojawienie się najnowszej generacji - testowanych przez nas - opon KMAX dla pojazdów ciężarowych. Ogromne znaczenie ma dla nas także dostęp do pełnego zakresu usług i rozwiązań FleetFirst, w tym FleetOnlineSolutions. Kompleksowy pakiet oferowany przez Goodyeara zwiększa naszą efektywność, zmniejszając przy tym oddziaływanie na środowisko naturalne - powiedział Frans Tutuhatunewa, szef działu zakupów korporacyjnych w firmie HOYER GmbH.

- Jesteśmy dumni, że firma HOYER wybrała Goodyeara na dostawcę opon do pojazdów ciężarowych oraz do obsługi większości aut należących do tej floty w Europie. FleetFirst to nie tylko innowacyjne produkty, ale także usługi i rozwiązania, takie jak bieżnikowanie, narzędzie FleetOnlineSolutions oraz sieć serwisów TruckForce. Pomagają one klientom obniżać koszty operacyjne na wiele sposobów. Współpraca z Grupą HOYER pokazuje, że nasza wszechstronna oferta to wymierne korzyści dla klientów - powiedział Jan-Piet Huylebroeck, dyrektor sprzedaży opon do pojazdów ciężarowych Goodyear w Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce.


4trucks.pl / Goodyear Dunlop Tires Polska

Przeczytaj też:
Bilety dla kierowców przekraczających granicę Polski w Korczowej

Wprowadzenie biletów ma na celu wyeliminowanie kolejki ciężarówek wzdłuż drogi czekających na odprawę.

Szkolenia w Inter Cars samochody ciężarowe 

 W październiku Inter Cars kontynuuje szkolenia ShowTruck dla specjalistów od rynku ciężarowego.

Valeo na IAA 2018

Firma Valeo zaprezentowała najnowsze osiągnięcia dedykowane branży transportowej. Skupiają się one w trzech obszarach: elektryfikacji, pojazdów autonomicznych i mobilności cyfrowej.

Odblaski w ciężarówkach

Aż trzy na cztery pojazdy ciężarowe w Polsce nie spełniają norm w zakresie oznakowania odblaskowego stanowiąc potencjalne zagrożenie na drodze – raport 3M.

Hybrydowa Scania - odkrywamy jej tajemnice

Podczas targów IAA w Hanowerze na stoisku Scania zaprezentowana zostanie hybryda plug-in (PHEV), stworzona na bazie pojazdu nowej generacji.

Konkurs Valeo

Niedawno, na łamach naszego portalu, publikowaliśmy artykuł dotyczący wymiany sprzęgła w pojeździe ciężarowym.

UE: przepisy dotyczące wymiarów i obciążeń pojazdów

Komisja Europejska wzywa Polskę, Niemcy i Słowenię do pełnego wdrożenia do ustawodawstwa krajowego przepisów UE w sprawie maksymalnych obciążeń i wymiarów określonych pojazdów drogowych.

Czy będzie można zdalnie wyłączyć ciężarówkę?

Brytyjscy naukowcy pracują nad takim rozwiązaniem. Pojazdy ciężarowe w Polsce są przeciążone

Czy lekarstwem okaże się system ważenia pojazdów w ruchu?

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL