GEFCO Brazylia zdobywa dwa nowe kontrakty

GEFCO Brazylia zdobywa dwa nowe kontrakty

Brazylijska filia powiększa swoje portfolio klientów i ogłasza podpisanie kontraktów ze spółką budowlaną CNH Industrial oraz z producentem wyposażenia dla przemysłu motoryzacyjnego - OEM Valeo.

GEFCO zostało wybrane przez CNH Industrial, aby zapewnić transport komponentów do produkcji maszyn dla przemysłu rolno-spożywczego, sprzętu budowlanego i samochodowego (autobusów, samochodów ciężarowych i pojazdów wojskowych). Valeo powierzyło GEFCO zarządzanie przepływami logistycznymi, zarówno w zakresie transportu komponentów od poddostawców do swoich zakładów produkcyjnych, jak i w zakresie dostaw produktów gotowych do odbiorców, realizowanych ze swoich czterech fabryk w Brazylii, w stanie São Paulo.

- Mimo trudnej sytuacji ekonomicznej, GEFCO wzmacnia swoją obecność w Brazylii, czego potwierdzeniem są kontrakty z CNH Industrial i OEM Valeo, które doskonale ilustrują zakres naszych profesjonalnych umiejętności, zarówno w zakresie logistyki pojazdów samochodowych, jak i w zarządzaniu problematyką logistyki przemysłowej. Zaufanie jakim obdarzyli nas nowi klienci świadczy o naszych możliwościach współdziałania przy optymalizacji łańcucha logistycznego z zakładami produkcyjnymi ze wszystkich sektorów przemysłowych - podkreślił Patrick Bonaly, dyrektor generalny GEFCO Brazylia.


4trucks.pl / GEFCO

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL