Volvo FH dla PolTransSped

Volvo FH dla PolTransSped

W siedzibie ZHU Józef Skrzypa w Szczecinie, autoryzowanego serwisu Volvo Trucks, odbyło się uroczyste przekazanie 14 ciągników siodłowych Volvo FH dla firmy PolTranSped Sp. z o.o.

Pod koniec roku 2014 do floty firmy PolTransSped dołączyło 14 nowych ciągników siodłowych Volvo FH. Oficjalne przekazanie miało miejsce w autoryzowanym serwisie Volvo Trucks w Szczecinie.

- Wybrałem markę Volvo, gdyż uważam ją za najlepszą na rynku pod względem zarówno niezawodności, jak i ekonomiki paliwowej. Na wysokim poziomie są również usługi posprzedażne i obsługa serwisowa Volvo Trucks w Polsce - mówi Tomasz Pielak, członek zarządu PolTranSped Sp. z o.o. - Zdecydowaliśmy się na najem 3-letni, gdyż ta forma zakupu pozwala na precyzyjną kalkulację kosztów posiadania floty, a to niezwykle istotne w prowadzeniu biznesu transportowego.

- Spółka PolTranSped wybrała Kompleksowe Rozwiązanie Transportowe Volvo, które zawiera m.in. Nowy Złoty Kontrakt Serwisowy z zapewnieniem 100% dyspozycyjności w całej Europie, ubezpieczenie Volvo Truck Assistance z samochodem zastępczym, system zarządzania flotą Dynafleet z modułem Czas Pracy Kierowcy oraz Paliwo i Środowisko. To maksimum bezpieczeństwa oraz stała kontrola kosztów - powiedział Sebastian Kozłowski, key account manager w Volvo Trucks Poland.

Nowe ciągniki siodłowe firmy PolTranSped zostały wyposażone w jednostki napędowe spełniające normę emisji spalin Euro 6 o mocy 460 KM i zautomatyzowane skrzynie biegów I-Shift z oprogramowaniem ekonomicznym. Pojazdy zostały wyspecyfikowane z bogatym wyposażeniem dodatkowym, gdyż firma przykłada dużą wagę do komfortu i bezpieczeństwa kierowcy, zarówno podczas jazdy, jak i odpoczynku.

PolTranSped zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych kierowców, bo wymaga tego specyfika pracy w krajach Skandynawii. Przestrzenna kabina Globetrotter XL, zapewniająca wysoki komfort podróżowania, zawiera pakiety Driving oraz Audio High. Na wyposażeniu każdego z pojazdów znajduje się m.in. telewizor LCD, lodówka, ekspres do kawy, klimatyzacja automatyczna, obracany fotel pasażera oraz schowek nad górną leżanką z tyłu kabiny o pojemności 245 l. Wyposażeniem niezbędnym na tych kierunkach jest również dodatkowe podgrzewanie bloku silnika, przygotowanie do montażu łańcuchów śnieżnych, sterowanie windą w naczepie oraz specjalne, dalekosiężne halogeny w narożnikach kabiny.


4trucks.pl / Volvo Group Trucks Poland

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL