Nowy Rok z Magtransem

Nowy Rok z Magtransem

Magtrans to jeden z najbardziej lojalnych klientów Wieltonu. Firma transportowo-spedycyjna z Buska Zdroju odebrała kolejne 20 naczep kurtynowych.

Po ponad 10 latach współpracy obu przedsiębiorstw, Magtrans ma w swoim taborze prawie 250 naczep - wszystkie z Wieltonu.

1982 rok to początki dzałalności firmy w transporcie krajowym. Dziś to dynamicznie rozwijająca się firma z nowoczesnym taborem, specjalizująca się w przewozach krajowych i międzynarodowych. Laureat "Diamentów Forbesa" i "Gazeli Biznesu". Transport umożliwił firmie Magtrans także rozwój działalności logistycznej. Obecnie posiada 5000 m2 powierzchni magazynowej. Oferuje zintegrowane usługi logistyczno - magazynowe, dostosowane do każdego klienta. Cały tabor firmy Magtrans to samochody ciężarowe, których silniki są zgodne z europejskimi normami emisji spalin EURO 5 oraz EURO 6. W 2007 roku firma świadczy usługi także w zakresie logistyki kolejowej.

Współpracę z Wieltonem spedytor z Buska Zdroju rozpoczął w 2004 roku od zakupu naczepy skrzyniowo-plandekowej i megi. W następnym roku firma zamówiła już 14 sztuk, potem było już tylko lepiej. W swoim taborze Magtrans posiada wywrotki do złomu, naczepy kurtynowe, kurtynowe mega, skrzyniowo-plandekowe i skrzyniowo-plandekowe mega. Najwięcej, bo ponad 200 sztuk, posiada naczep kurtynowych z logo Wieltonu. 10 sztuk, z ostatniego zamówienia (20 szt.) firma odbierze w styczniu 2015r.


4trucks.pl / WIELTON SA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL