W poszukiwaniu zaginionej paczki

W poszukiwaniu zaginionej paczki

DHL Global Forwarding, zaprosił do swojej siedziby dzieci biorące udział w programie AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, realizowanym przez Stowarzyszenie WIOSNA.

W ramach tej inicjatywy uczestnicy AKADEMII spotykają się ze swoimi tutorami, którzy nie tylko pomagają im w nauce, ale przede wszystkim motywują do rozwoju i rozbudzają zainteresowanie otaczającym ich światem. Organizowane wspólne wyjścia mają na celu spotykanie inspirujących ludzi i poznawania nowych, ciekawych miejsc.

Dzieci w wieku 10-12 lat odwiedziły siedzibę DHL Global Forwarding w Piasecznie pod Warszawą, gdzie przywitał je Prezes Zarządu DGF, Krzysztof Bielica. Podopieczni Stowarzyszenia wzięli udział w grze "W poszukiwaniu zaginionej paczki", przygotowanej przez Dział HR DHL Global Forwarding. Dzieci otrzymały od Prezesa mapę, a następnie czekało na nie 7 zadań i zagadek, których rozwiązania prowadziły przez kolejne pomieszczenia, m. in. sale konferencyjne, poszczególne pokoje, biura, a także magazyn. Podchody zakończyły się w gabinecie Prezesa, który wręczył uczestnikom upominki od firmy, a sam otrzymał od dzieci dyplom. Chętni mogli również zmierzyć się z Prezesem w meczu ping-ponga lub piłkarzyków. Wspólny dzień zakończył się poczęstunkiem, podczas którego dzieci stwierdziły, że mogą sobie wyobrazić swoją przyszłość w branży logistycznej.


4trucks.pl / DHL Global Forwarding

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL