Ruszyła licytacja - Yanosik na sprzedaż

Ruszyła licytacja - Yanosik na sprzedaż

Popularny Yanosik - największy w Polsce system drogowego wsparcia - w ciągu kilku lat stworzył ponad 2-milionową, aktywną społeczność.

Z Yanoskiem kierowców omijają korki, a ich całkiem skutecznie omijają mandaty - to wszystko dzięki wzajemnej pomocy i bieżącym komunikatom na trasie. Teraz pomoc Yanosika nie będzie oznaczać tylko pomocy na drodze. Mobilna społeczność zaczyna rok, wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Asystent kierowcy Yanosik pozwala kierowcom wzajemnie ostrzegać się na drodze o różnego rodzaju zdarzeniach na trasie - fotoradarach, kontrolach, inspekcjach lub zagrożeniach, które tamują ruch i utrudniają jazdę. Aby jeszcze bardziej ułatwiać kierowcom płynne poruszanie się po polskich, niedoskonałych drogach, Yanosik udostępnia też nawigację online. Dzięki aktualizowanym na bieżąco danym o natężeniu ruchu i technologii Smart Traffic wyznacza ona kierowcom najbardziej optymalne trasy do celu podróży.

Przyłączając się do 23. Finału WOŚP, Yanosik dołączył do grona sławnych osób wystawiających na aukcje charytatywne osobiste i z jakichś względów cenne dla siebie przedmiotu. W przypadku Yanosika - projektu do zawsze społecznościowego, rozwijanego przez samych użytkowników - nie mogła to być rzecz inna niż rzecz wartościowa dla całej tej społeczności. Wybór padł na samochód pamiętający całą historię Yanosika - pierwszy Yanosikowy patrol, który towarzyszył mu od samego początku. Wystawiony na aukcję Chrysler PT Cruiser ma wartość podwójnie kolekcjonerską - wyposażony jest w pierwszy, kolekcjonerski okaz komunikatora Yanosik.

Auto z długą historią i liczbą 216 tysięcy na liczniku, służące dotąd całej społeczności kierowców, nie ma jeszcze nowego właściciela. Kwestia rozstrzygnie się w ciągu najbliższych dni i zostanie zwieńczona na 23. Finale WOŚP. Akcja w ciągu pierwszych dwóch dni zgromadziła już jednak wielu zainteresowanych, a licytacja startująca od kwoty 0 zł już po pierwszej dobie osiągnęła kwotę kilku tysięcy złotych. Licytację można śledzić na bieżąco w serwisie Allegro: http://aukcje.wosp.org.pl/chrysler-pt-cruiser-od-yanosik-pl-i1248685 Film prezentujący Yanosikowe działania znajdziemy też na portalu rzeczyodserca.pl: https://www.youtube.com/watch?v=dhHxgv_76AU&;list=UUvM-OpNHQNH24K5cGIJNjbA&index=1


4trucks.pl / Creandi.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL