FM Logistic najlepszą firmą logistyczną w kategorii kompleksowa obsługa

FM Logistic najlepszą firmą logistyczną w kategorii kompleksowa obsługa

W 13 edycji programu badawczego satysfakcji klientów "Operator Logistyczny Roku" FM Logistic zdobyło nagrodę "Lidera Logistyki" w kategorii "Kompleksowa Obsługa".

Wyniki badania każdego roku ilustrują kondycję branży i poszczególnych uczestników rynku, dając im jednocześnie niepowtarzalną możliwość weryfikacji strategii.

Badanie Operator Logistyczny Roku to badanie satysfakcji klientów. Udział w nim bierze czołówka firm logistycznych działających w Polsce. Firmy, oceniane przez klientów mają szanse na nagrody i wyróżnienia w najważniejszych segmentach rynku. Są to m.in. transport i spedycja drogowa, spedycja lotnicza i morska, usługi ekspresowe i kurierskie, logistyka kontraktowa, oraz - w tym roku po raz pierwszy - obsługa handlu elektronicznego, czyli e-commerce.

"Lider logistyki w zakresie kompleksowości obsługi ma nad konkurentami ogromną przewagę w zakresie potencjału wykonawczego i możliwości świadczenia kompleksowych usług - czytamy w raporcie "Operator Logistyczny Roku 2014" o nagrodzie przyznanej w tym roku FM Logistic.

Autorzy tegorocznego raportu podkreślają w nim, że "FM Logistic, to wyspecjalizowana w logistyce kontraktowej firma o największym w kraju potencjale w zakresie wielkopowierzchniowych centrów magazynowych. Innowacyjna strategia francuskiej rodzinnej korporacji zakłada integrację łańcuchów dostaw producentów i dystrybutorów. Specjalizacja obejmuje obsługę firm z branży spożywczej oraz sieci handlowych. FM obecna jest także w obsłudze specyficznych branż, takich jak farmacja. Oceny klientów wskazują, jak ogromną przewagę w zakresie potencjału wykonawczego i możliwości świadczenia kompleksowych usług firma ma nad konkurentami. Potwierdzają także swoje zaufanie do doświadczenia i wiarygodności biznesowej tego operatora".

- Tytuł "Lidera logistyki w kategorii kompleksowa obsługa" to dla nas przede wszystkim okazja do podziękowania naszym klientom, bo to oni właśnie dają nam motywację do dalszej pracy, rozwoju i doskonalenia się we wszystkich aspektach naszego biznesu - powiedział Andrzej Pawlak dyrektor handlowy w FM Logistic w Polsce, odbierając statuetkę podczas uroczystej Gali wręczenia nagród. - To także potwierdzenie, że wszystkie nasze starania i wysiłki dają zakładane przez nas efekty - dodał na koniec.

Program badawczy i ranking przygotowała już po raz 13 agencja badawcza DGC pod patronatem pisma branżowego Eurologistics. Lista laureatów badania Operator Logistyczny Roku 2014 ogłoszona została 11 grudnia 2014 roku podczas oficjalnej gali w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Więcej: www.fmlogistic.com


4trucks.pl / FM Logistic

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL