PEKAES rozszerzył ofertę o przewóz towarów w temperaturze dodatniej

PEKAES rozszerzył ofertę o przewóz towarów w temperaturze dodatniej

PEKAES - wiodący operator logistyczny w kraju, rozszerzył swoją ofertę o obsługę przesyłek, które w okresie zimowym wymagają transportu w dodatniej temperaturze.

W ostatnich miesiącach PEKAES odnotowuje znaczący wzrost wolumenu przesyłek, głównie w segmencie transportu drobnicowego. Rosnące zainteresowanie tą formą transportu oraz coraz wyższe oczekiwania Klientów względem kompleksowej usługi logistycznej skłoniły PEKAES do wprowadzenie do swojej oferty obsługi przesyłek, które wymagają dodatnich temperatur. Wdrożenie nowego produktu zostało poprzedzone dostosowaniem obecnej infrastruktury logistycznej oraz systemów informatycznych do wymogów obowiązujących dla tego typu projektów.
W ramach nowej usługi PEKAES będzie przewoził materiały i towary których przewóz dopuszczony jest wyłącznie w temperaturze wyższej niż 0°C. Usługa ta, skierowana głównie do firm z branży chemicznej i spożywczej, zajmujących ważną pozycję w portfelu Klientów spółki, jest dostępna w okresie zimowym zwyczajowo przyjętym od 1 listopada do 31 marca.

- Dążymy do stałego rozwoju wszystkich oferowanych przez nas produktów, w tym również drobnicy krajowej. Monitorujemy rynek i na bieżąco reagujemy na zachodzące na nim zmiany. Nowa usługa jest odzwierciedleniem potrzeb naszych Klientów, szczególnie w okresie zimowym, a jej wprowadzenie zostało poprzedzone stosownymi zmianami w naszej infrastrukturze. Nie wykluczamy, że w przyszłości produkt będzie dostępny także w wymianie międzynarodowej. Obecnie badamy jego potencjał poza granicami naszego kraju.informuje Łukasz Sadowski, dyrektor Drobnicy Krajowej, PEKAES SA.

Więcej informacji na temat spółki PEKAES oraz jej pełnej oferty produktowej znajduje się pod adresem www.pekaes.pl


4trucks.pl / PEKAES SA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL