Współpraca między Wolters Kluwer Transport Services i giełdą Cargo.LT

Współpraca między Wolters Kluwer Transport Services i giełdą Cargo.LT

Wolters Kluwer Transport Services, wiodący europejski dostawca usług i oprogramowania do zarządzania transportem, oraz Cargo.LT, największa litewska giełda transportowa, ogłosiły rozpoczęcie ścisłej współpracy.

Partnerstwo ich giełd transportowych Teleroute, BursaTransport, 123Cargo i Cargo.LT wzmocni bezpieczeństwo europejskiego rynku transportowego. Współpraca obejmie udostępnianie "czarnych list" nieuczciwych klientów i ujednolicenie procedur bezpieczeństwa. Obie firmy są przekonane, że kooperacja będzie korzystna dla wszystkich podmiotów z branży transportowej.

Partnerstwo dla bezpieczeństwa
Obowiązujące od dziś partnerstwo WKTS i Cargo.LT powiąże między sobą cztery giełdy transportowe: Cargo.LT, Teleroute, BursaTransport i 123Cargo. Obejmie ono wymianę najlepszych rozwiązań praktycznych w zakresie bezpieczeństwa, w tym: proces weryfikacji nowych klientów na każdej z giełd, współpracę na polu mediacji długów oraz współdzielenie "czarnych list" nieuczciwych klientów i dłużników. Tym samym nieuczciwa firma transportowa, wykryta na jednej z giełd transportowych, nie będzie mogła stać się klientem giełd partnerskich.

Ten rodzaj współpracy dodatkowo umocni poziom bezpieczeństwa naszych transakcji, który już dziś wynosi 99,99%. Codziennie dokładamy starań, aby być najbezpieczniejszym, ogólnoeuropejskim rynkiem transportowym, aby każdy ładunek mógł być dostarczony pomyślnie. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy dzielić się rozwiązaniami stosowanymi na giełdach Cargo.LT, Teleroute, BursaTransport i 123Cargo. - mówi Fabrice Maquignon, dyrektor zarządzający Wolters Kluwer Transport Services.

Bezpieczeństwo giełdy ma ogromne znaczenie dla Cargo.LT, a nawiązanie współpracy jest dla nas szczególną okazją do wzięcia odpowiedzialności za bezpieczeństwo całego rynku. To logiczne posunięcie w naszym rozwoju i wzmacnianiu bezpieczeństwa ładunków w Europie. - dodaje Laurynas Aidietis, dyrektor zarządzający Cargo.LT.

Wzajemna współpraca
Zawiązane partnerstwo to rezultat wspólnego zaangażowania WKTS i Cargo.LT w udoskonalenie rynku i jest istotne dla przyszłości wymiany ładunków i całokształtu działalności transportowej w Europie. Dzięki przepływowi istotnych informacji i dzieleniu się nimi z partnerami, więcej ładunków będzie dostarczanych bezpiecznie i na czas, co zwiększy zaufanie klientów w branży transportowej.


4trucks.pl / Wolters Kluwer Transport Services

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL