Shell FuelSave Partner nagrodzony za innowacyjność

Shell FuelSave Partner nagrodzony za innowacyjność

Shell FuelSave Partner, zaawansowany system telematyczny dla firm transportowych wspomagający zarządzanie flotą pojazdów ciężarowych, otrzymał Nagrodę Innowacyjności w Transporcie w kategorii systemy telematyczne.

Nagrody dla laureatów konkursu "Nagroda Innowacyjności w Transporcie" zostały wręczone podczas gali Forum Innowacji Transportowych, która odbyła się 2 grudnia 2014 r. Konkurs został zorganizowany przez Fundację Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych (CATI). CATI zajmuje się prowadzeniem działalności doradczej, badawczej i edukacyjnej w obszarze logistyki i infrastruktury.

Celem konkursu jest przede wszystkim promocja innowacyjności w działalności transportowej, logistycznej i infrastrukturalnej. Nagrody są przyznawane w wielu kategoriach. Jedną z nich jest kategoria: "Systemy wspomagające zarządzanie: systemy telematyczne", w której ocenianych jest pięć kryteriów: innowacyjność, skuteczność, możliwość integracji, trwałość, a także możliwość zastosowania rozwiązania przez firmy funkcjonujące w Polsce. W tym roku bezkonkurencyjny okazał się Shell FuelSave Partner, któremu jury, składające się z przedstawicieli nauki, biznesu i sektora publicznego, przyznało najwyższe noty.

- Nagroda Innowacyjności w Transporcie to dla nas ogromne wyróżnienie, przede wszystkim ze względu na to, że zostaliśmy wybrani przez kluczowych uczestników rynku flotowego, czyli przez osoby, które znają biznes transportowy od podszewki - powiedziała Magdalena Żagiel, Shell FuelSave Partner Product Manager CEE. - Otrzymana nagroda to dla nas także potwierdzenie słuszności strategii rozwoju, którą obraliśmy dla Shell FuelSave Partner i którą na pewno będziemy kontynuować - dodała.

Shell FuelSave Partner został zaprojektowany po to, by pomagać menedżerom w zarządzaniu flotą pojazdów ciężarowych poruszających się po całej Europie. Nie tylko od strony operacyjnej, ale również formalno-prawnej i kosztowej. Połączenie wszystkich kluczowych informacji i zdarzeń w oferowanym przez Shell systemie pozwala oszczędzać nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze.


4trucks.pl / Shell Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL