Floty wybierają Goodyear FleetFirst

Floty wybierają Goodyear FleetFirst

W tym roku do programu dołączyło 75 flot, również z Polski.

Liczba flot w Europie, które dołączają do programu zarządzania oponami FleetFirst, stale rośnie. W 2014 roku aż siedemdziesiąt pięć flot z dziewięciu krajów, łącznie obsługujących 30 tys. pojazdów, wybrało program Goodyeara.

- Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wybrani w tym roku przez tak wiele flot na dostawcę usług. To wyraźnie potwierdza wysoką jakość serwisu oferowanego przez Goodyeara w ramach programu zarządzania oponami FleetFirst. Program FleetFirst to innowacyjne produkty, usługi i rozwiązania, które pomagają klientom obniżać koszty eksploatacji pojazdów - powiedział Jan-Piet Huylebroeck, dyrektor sprzedaży opon do pojazdów ciężarowych Goodyear w Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce.

Floty, z których wiele prowadzi międzynarodową działalność, mają siedziby w Belgii, Estonii, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Polsce, Rumunii i Wielkiej Brytanii. Wśród nowych klientów Goodyeara są renomowane marki takie jak Eddie Stobart z ponad pięcioma tysiącami pojazdów, Turners Soham - operujący ponad dwoma i pół tysiącami ciężarówek, polska flota Hama Polska z ponad osiemset pięćdziesięcioma pojazdami, francuska Ageneau - mająca ponad pięćset pojazdów i wiele innych, posiadających parki maszynowe liczące po kilkaset aut.

- Innowacyjność i wydajność są dla naszej firmy najważniejsze, dlatego FleetFirst to dla nas idealna forma współpracy. Nasze floty otrzymają dodatkowe wsparcie w postaci renomowanej oferty usług Goodyear TruckForce, która zapewnia skrócone do minimum przestoje i maksymalne wykorzystanie opon. To jeszcze bardziej podniesie poziom obsługi klienta w Goodyearze - opowiada Tim King, inżynier grupy flot w firmie Turners Soham Ltd.

- Goodyear FleetFirst to oferta produktów najwyższej klasy, a co ważniejsze - kompleksowy pakiet usług i rozwiązań, które pomagają obniżać łączne koszty operacyjne. Dzięki ekipie Goodyear opony bieżnikowane TreadMax zoptymalizowały nasz budżet, a wdrożenie FleetOnlineSolutions zmniejszyło koszty operacyjne - tłumaczy Jean-Pierre Ageneau, jeden z dyrektorów zarządzających firmy Ageneau.

Program zarządzania oponami Goodyear FleetFirst obejmuje już ok. 250 tysięcy pojazdów w ponad 20 krajach Europy. Pomaga operatorom flot zmniejszać całkowite koszty utrzymania przy pomocy wysokiej jakości nowych i bieżnikowanych opon, usług najwyższej klasy i innowacyjnych rozwiązań.

W ramach Goodyear FleetFirst dostępne są nowe opony Goodyear FUELMAX i KMAX a także wysokiej jakości opony bieżnikowane na gorąco TreadMax, wysokiej jakości usługi związane z oponami, program pomocy drogowej Serviceline24h i internetowy program zarządzania oponami FleetOnlineSolutions. FleetFirst obsługiwany jest przez sieć Goodyear TruckForce, obejmującą prawie 2000 dostawców usług, strategicznie zlokalizowanych w 28 krajach Europy.


4trucks.pl / Goodyear Dunlop Tires Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL