Dwa nowe oddziały DSV Solutions w Polsce

Dwa nowe oddziały DSV Solutions w Polsce

Polska dywizja DSV Solutions zapowiedziała uruchomienie dwóch nowych lokalizacji do obsługi projektów logistyki kontraktowej w pierwszej połowie 2015 r.

DSV Solutions powiększy powierzchnię operacyjną o nowe magazyny w Gdańsku i Sosnowcu w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności w Polsce.

- Uruchomienie nowych lokalizacji jest potwierdzeniem realizowanej przez nas strategii rozwoju i kolejnym krokiem do zwiększania naszego udziału w polskim rynku logistycznym. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzają nas klienci, doceniając wysoką jakość usług świadczonych przez DSV Solutions - mówi Maciej Walenda, Prezes Zarządu DSV Solutions w Polsce.

Jako pierwszy do użytku oddany zostanie oddział, zlokalizowany w gdańskim Prologis Park. Magazyn o powierzchni 4,5 tys. m2 będzie w znacznej części przeznaczony do obsługi nowego projektu z branży przemysłowej, pozyskanego przez DSV Solutions i poza składowaniem będzie dostosowany do złożonego procesu co-manufacturing’u. W związku z tym obiekt zostanie wyposażony w dedykowane rozwiązania, takie jak stoły montażowe, transportery rolkowe, czy też specjalistyczne regały systemowe. Rozpoczęcie obsługi planowane jest na marzec 2015 roku.

Drugi oddział, zlokalizowany w nowej inwestycji Panattoni Park Sosnowiec obejmie powierzchnię blisko 6,5 tys. m2. Od maja 2015 r. DSV Solutions rozpocznie w nim pełen zakres obsługi dla nowego klienta z branży healthcare.


4trucks.pl / Grupa DSV

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL