Filia ciężarowa rozwija się

Filia ciężarowa rozwija się

Pierwsza i jak na razie jedyna filia wyłącznie ciężarowa pod skrzydłami Inter Cars rozwija się. Właśnie wprowadziła dodatkowe usługi dla klientów i stale poszerza swój asortyment.

Klienci zaczynają doceniać te starania, co przekłada się na comiesięczne wzrosty sprzedaży.

Filia ciężarowa w Krakowie przy ul. Półłanki rozpoczęła swoją działalność w kwietniu br. Przez pierwsze tygodnie sukcesywnie kompletowano ofertę części i akcesoriów oraz przygotowywano możliwość sprzedaży wielu typowych drobnych pozycji na sztuki. Ten wysiłek nie poszedł na marne.

- W organizacji filii kierujemy się naszym wieloletnim doświadczeniem w pracy na rynku ciężarowym. Punkt handlowy urządzamy tak aby zapewnić klientom maksymalny komfort , kompleksowość realizacji ich potrzeb zakupowych oraz docelowo szkoleniowych. Znamy modele pojazdów i naczep poruszających się po okolicznych drogach. Wiemy jakie są potrzeby klientów i oczekiwania. Niektórzy stawiają na marki premium, a niektórzy szukają tańszych, ale sprawdzonych zamienników. Dokładamy starań żeby jak najszybciej mieć gotową pełną ofertę niezależnie od preferencji - mówi Tomasz Topolski, dyrektor filii ciężarowej.

Dostawy do klientów realizowane są czterema trasami, dwa razy dziennie. Pierwsze trasy wyjeżdżają już o godz. 7.00, kolejne o 12.00. Obsługa z dostawami wykonywana jest przez filię sześć dni w tygodniu a codzienne dwukrotne włącznie z poniedziałkiem dostawy z habów pozwalają na szybką realizację zamówień mniej typowych.

Dla uatrakcyjnienia oferty uruchomiono punkt nitowania okładzin oraz wymianę opon ciężarowych i dostawczych. Wszystkie usługi wykonywane są gratis pod warunkiem zrobienia zakupów powyższych pozycji w filii. Z myślą o klientach wprowadzono także sprzedaż na litry płynów do spryskiwaczy i AdBlue oraz typowych olejów silnikowych i przekładniowych. Filię co miesiąc odwiedza coraz większa grupa klientów a punkt notuje systematyczne wzrosty sprzedaży, w październiku sięgnęły one ponad 20%. Oby tak dalej!


4trucks.pl / Inter Cars

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL