Amortyzatory Sachs do pojazdów użytkowych

Amortyzatory Sachs do pojazdów użytkowych

Od konwencjonalnych po sterowane elektronicznie - nowy katalog ZF Services: "Amortyzatory Sachs do pojazdów użytkowych".

Pomimo znacznych obciążeń, jakim podlega zawieszenie pojazdów użytkowych w trakcie eksploatacji, utrzymanie bezpieczeństwa i komfortu jazdy jest możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości części zamiennych. Pomocą w zakresie odpowiedniego ich doboru służy nowy katalog firmy ZF Services: “Amortyzatory Sachs do pojazdów użytkowych”. Katalog dostępny jest w wersji drukowanej oraz online i zawiera ponad tysiąc referencji.

Odpowiednie amortyzatory zapewniają doskonałe właściwości jezdne ciężarówek, autobusów i autokarów. Dzięki nim pojazdy stają się bardziej przewidywalne i pewniejsze w prowadzeniu, niezależnie czy poruszają się z ładunkiem czy bez. Jednocześnie, amortyzatory należą do tych części eksploatacyjnych, których zużycie praktycznie często jest niezauważalnie dla kierowcy. Dlatego w pojazdach użytkowych powinny być regularnie szczegółowo kontrolowane i wymieniane najpóźniej po przejechaniu 250 000 kilometrów.

ZF Services dostarcza amortyzatory marki Sachs do pojazdów użytkowych w jakości OE. Produkty te gwarantują dłuższy okres eksploatacyjny oraz wyższy komfort podróży, umożliwiając bezpieczny transport nawet najbardziej wrażliwych ładunków. Na szczególną uwagę zasługuje system Continuous Damping Control (CDC), który z powodzeniem sprawdził się już w milionie pojazdów. Układ ten automatycznie dostosowuje siłę tłumienia amortyzatorów do jakości nawierzchni drogi, stanu obciążenia i stylu jazdy kierowcy.

Nowy katalog “Amortyzatory Sachs do pojazdów użytkowych” zawiera rozszerzone portfolio produktów marki. Na 1 276 stronach znalazły się następujące podkategorie: "Ciężarówki / Vany", "Autobusy / Autokary", "Zawieszenie kabiny" oraz "Osie / Przyczepy / Naczepy". Główna część katalogu jest dostępna w dwóch wersjach językowych - angielskiej i niemieckiej. Wstęp oraz kluczowe fragmenty zostały też przetłumaczone na kolejne 17 języków, w tym polski.

Katalog dostępny jest w wersji drukowanej oraz jako PDF do ściągnięcia (dostępny pod linkiem: www.zf.com/services/catalog), a także w stale aktualizowanym katalogu online "WebCat": https://webcat.zf.com/. Warsztaty mogą zamawiać wersję drukowaną u dystrybutorów.


4trucks.pl / ZF Friedrichshafen AG

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL