Wyróżnienie targów Transexpo dla Drabpol

Wyróżnienie targów Transexpo dla Drabpol

Podczas tegorocznych targów Transexpo w Kielcach, firma Drabpol otrzymała wyróżnienie za miejsce pracy kierowcy FAP + z nowym wyświetlaczem MultiViu Professional 12 ( MVP) Continental VDO.

Produkty te zostały nagrodzone w kategorii "Wyposażenie autobusów".

Miejsce pracy kierowcy FAP + można indywidualnie dopasować do wzrostu kierowcy w zakresie 160 - 200cm, dostosować może również poziom nachylenia kierownicy wraz z tablicą wskaźników. Prowadzący autobus ma wówczas komplet informacji w zasięgu swojej ręki i wzroku, dzięki czemu może skupić się na prowadzeniu pojazdu, co przekłada się na bezpieczeństwo pasażerów.

Wyświetlacz MultiViu Professional 12 ( MVP) to najnowsze rozwiązanie w zakresie większych, bardziej kolorowych i posiadających wyższą rozdzielczość wyświetlaczy TFT.

Oferuje on 12,3 calową strefę prezentowania danych. Jego styl, rozmiar i kolor można dopasować według indywidualnych preferencji. Intuicyjne oprogramowanie sprawia, że zarządzanie poszczególnymi wariantami systemu jest bardzo łatwe.

Pierwszym i na razie jedynym producentem autobusów, który w swoich autobusach URBINO (Urbino 18 i Urbino 12) wdrożył miejsce pracy kierowcy FAP + z nowym wyświetlaczem MVP jest polska firma Solaris Bus & Coach.


4trucks.pl / Drabpol

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL