Castrol partnerem programu lojalnościowego Szerokości!

Castrol partnerem programu lojalnościowego Szerokości!

Realizowany we wszystkich serwisach Grupy DBK program "Szerokości!" to obecnie jeden z najpopularniejszych programów lojalnościowych dedykowanych kierowcom pojazdów ciężarowych i dostawczych w Polsce.

Nie dziwi więc fakt, że Grupa DBK zdecydowała o jego kontynuacji na kolejny rok. Prócz tego program zyskał silnego partnera w postaci firmy Castrol - wiodącej marce w sektorze olejów silnikowych i środków smarnych w Polsce.

W działającym od ponad dwóch lat programie lojalnościowym "Szerokości!" dotychczas zarejestrowało się ponad 6000 użytkowników - w większości kierowców pojazdów ciężarowych oraz przedsiębiorców z sektora TSL. Łącznie na kartach zgromadzili oni ponad 1 000 000 punktów, z których część już została wymieniona na prawie 3000 nagród. - Od początku wierzyliśmy w to, że program spotka się z dużym zainteresowaniem nie tylko kierowców, ale generalnie całej branży. Mechanizm jego działania jest bowiem bardzo prosty - każdą wizytę w jednym z kilkunastu serwisów pojazdów ciężarowych Grupy DBK można "zamienić" na punkty programu "Szerokości!", a po zebraniu odpowiedniej liczby punktów - na nagrody. Same nagrody również zostały wybrane nieprzypadkowo - nasz katalog to wyłącznie przedmioty przydatne każdemu kierowcy - podczas jazdy lub pauzy. Okazało się, że rzeczywistość nie tylko szybko dogoniła nasze oczekiwania, ale wręcz szybko je przegoniła - i to kilkukrotnie. Stwierdziliśmy więc, że czas przenieść projekt na jeszcze wyższy poziom, co będzie możliwe m.in. dzięki wsparciu silnego partnera, jakim bez wątpienia jest doskonale znana kierowcom firma Castrol - mówi Beata Dębska, dyrektor marketingu Grupy DBK.

Partnerskiemu wsparciu firmy Castrol towarzyszyć będzie zmiana elementów komunikacyjnych programu, ale nie tylko. Dla uczestników programu pojawi się możliwość… zgromadzenia jeszcze większej liczby w jeszcze krótszym czasie, a co za tym idzie - jeszcze mniej kroków dzielących od wybranej nagrody. W serwisach Grupy DBK regularnie pojawiać się będą liczne promocje, obejmujące produkty marki Castrol, których zakup premiowany będzie dodatkowymi punktami.


4trucks.pl / Grupa DBK

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL