Nadeszła Era Goodyeara

Nadeszła Era Goodyeara

Goodyear zwraca flotom transportowym do 100 zł za każdą zakupioną oponę.

Nadeszła Era Goodyeara w oponach ciężarowych! Firma stworzyła dla flot transportowych niezwykłą promocję, dzięki której każda z nich może zyskać do 100 zł za zakup jednej opony z oferty promocyjnej.

Promocja jest skierowana do wszystkich flot transportowych w Polsce, również do tych, które nie są zaopatrywane bezpośrednio przez Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. Każda flota ma możliwość wygrania do 100 zł za zakup opony ciężarowej z oferty promocyjnej Grupy Goodyear.

Jak to działa? Akcja potrwa do 15 grudnia br. W tym czasie w dowolnym serwisie wystarczy kupić jedną z opon ciężarowych marek Goodyear, Dunlop lub Sava objętych promocją. Następnie należy wejść na stronę www.eragoodyear.pl, zarejestrować się i potwierdzić zakup załączając dowód zakupu. Każda opona zgłoszona przez flotę zostanie nagrodzona bonem Sodexo o wartości 30, 50 lub 100 zł. Bony można wykorzystywać niemal wszędzie, począwszy od stacji benzynowej, kończąc na różnego rodzaju sklepach.

Promocją objęte są również floty, które posiadają umowę z Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. Te floty nie muszą przechodzi procesu rejestracji - wystarczy, że zalogują się na wewnętrzny portal Goodyeara dla klientów www.mojaflota.com.pl i zamówią opony przez specjalną zakładkę promocyjną.

- Niezwykle cenimy sobie współpracę z partnerami flotowymi, dlatego przygotowaliśmy dla nich specjalną akcję promocyjną. Zapraszamy do udziału wszystkich menedżerów flot, nie tylko tych posiadających umowę z Goodyear Dunlop Tires Polska. Każda zakupiona w ramach promocji opona to gwarantowana nagroda - jestem pewien, że to doskonała okazja dla flot do oszczędności, a jednocześnie do tego, aby przekonać się o najwyższej jakości opon Goodyear, Dunlop i Sava - powiedział Janusz Krupa, Menedżer opon ciężarowych i przemysłowych Grupy Goodyear Polska.

Lista promocyjnych opon oraz regulamin promocji dostępny jest na stronie www.eragoodyear.pl. Floty transportowe posiadające umowę trójstronną z dilerem oraz Grupą Goodyear zapraszamy na www.mojaflota.com.pl, gdzie w uproszczony sposób można skorzystać z promocji.


4trucks.pl / Goodyear Dunlop Tires Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL