AUTOSAN na targach TRANSEXPO

AUTOSAN na targach TRANSEXPO

W ubiegłym tygodniu odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO w Kielcach, ostatnia w cyklu rocznym. Od tej pory wystawa odbywać się będzie co dwa lata, począwszy od 2016 r. 

TRANSEXPO to największa tego typu impreza targowa w Europie Środkowo - Wschodniej. W bieżącym roku Kielce gościły ponad 120 firm z branży związanej z autobusowym transportem pasażerskim z takich krajów jak Austria, Francja, Niemcy, Czechy, Holandia, Szwecja, Włochy, Słowacja i oczywiście Polska. Na targach nie zabrakło również Spółki AUTOSAN, która uczestniczyła we wszystkich organizowanych do tej pory edycjach TRANSEXPO.

W tym roku producent zaprezentował dwa niskopodłogowe autobusy miejskie: 10-metrowy SANCITY 10LF oraz 12-metrowy SANCITY 12LF. W obydwu zamontowano nowoczesne silniki wyprodukowane przez firmę CUMMINS, spełniające normy czystości spalin EURO 6.

Eksponaty targowe wyposażone zostały w czterobiegowe, automatyczne skrzynie biegów VOITH, przednie osie i tylne mosty ZF oraz zawieszenia pneumatyczne z systemem ECAS.

Dodatkowo w SANCITY 12LF zamontowane zostały: alkobloker, system monitorowania stref dookoła autobusu ProViu oraz system monitorowania zużycia paliwa, dostarczone przez firmę DRABPOL. SANCITY 10LF z kolei wyposażono w alkobloker oraz system automatycznej detekcji i gaszenia pożaru firmy Systemy Autobusowe.

Na stoisku przedstawiciele AUTOSAN S.A. przeprowadzili szereg rozmów techniczno - handlowych i przyjęli wielu gości.


4trucks.pl / AUTOSAN SA

Przeczytaj też:
TPMS Telematics - ochrona opon ciężarówek

Firma Drabpol wprowadziła na rynek swoje własne rozwiązanie - TPMS_TELEMATICS – integrujące system monitorowania ciśnienia i temperatury opon z systemami telematycznymi.

35 LAT firmy DRABPOL

Dążenie do ciągłego rozwoju

Targi BUSWORLD w Kortrijk

DRABPOL po raz pierwszy w charakterze wystawcy

Nowość w rozwiązaniach telematycznych
Pierwszy w Polsce system pozycjonowania wagonów Polski pojazd Funter na ciężkie warunki

W Przemysłowym Instytucie Motoryzacji w Warszawie powstał wielofunkcyjny pojazd - FUNTER. Aplikacja mobilna dla firmy i kierowcy

Dział Telematyki w firmie DRABPOL wraz zlitewskim partnerem Baltic Car Equipment uruchomił aplikację, komunikującą firmę transportową ze swoim kierowcą w oparciu o system operacyjny Android. Mix Vision - nowość na rynku telematyki

Wiosną tego roku oferta firmy DRABPOL w dziedzinie telematyki powiększyła się o nowy produkt pod nazwą MiX Vision. Wykresówki i papier do tachografów od firmy Drabpol

Z końcem września firma Drabpol wprowadziła do swojej oferty wykresówek i papier do tachografów cyfrowych marki DRABPOL. DC Safelog - alarm ochrony i monitorowania przyczep, naczep i kontenerów

W ofercie firmy DRABPOL pojawiło się urządzenie DC Safelog, zabezpieczające ładunek znajdujący się w przyczepach, naczepach kurtynowych oraz kontenerach.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL