Delphi na Targach Pojazdów Użytkowych IAA

Delphi na Targach Pojazdów Użytkowych IAA

Delphi Automotive PLC odsłoni drugą generację swojej koncepcji Technology Truck, prezentując technologie przyszłości na Targach Pojazdów Użytkowych IAA, które odbędą się w dniach 25.IX- 2.X w Hanowerze, w Niemczech (stoisko Delphi w Hali 17, nr A04).

- Delphi jest liderem w rozwoju technologii, oczekiwanych przez kierowców pojazdów użytkowych, a jednocześnie wspiera producentów w spełnianiu aktualnych i przyszłych globalnych regulacji. - mówi Jeff Owens, dyrektor ds. technologii firmy Delphi. - Najnowsze czujniki wizyjne i radarowe, systemy wtrysku paliwa i technologie informacyjno-multimedialne prezentowane na targach Truck Tech pomogą producentom CV OEM rozwijać technologie pojazdów przyjaznych dla środowiska, a jednocześnie wspomagać bezpieczeństwo kierowców i pozostawanie w kontakcie ze światem zewnętrznym.

Nowości techniczne na Targach Pojazdów Użytkowych IAA.
• Poza realizacją wytycznych Euro VI - opracowanie nowego, wysokowydajnego wtrysku paliwa, dla zwiększenia wydajności i efektywności: Bazując na osiągach przełomowej technologii 2700 bar F2 common rail, firma zaprezentuje nową generację systemu wtrysku paliwa dla pojazdów użytkowych. System wyposażony w opatentowany wtrysk paliwa, pomoże producentom samochodów spełnić nadchodzące w przyszłości normy emisji spalin i sprawności.
• Nowy Bezpośredni Wtrysk Wysokociśnieniowy (HDPI), wtrysk gazu ziemnego dla wysokowydajnych silników: Delphi zadebiutuje z drugą generacją wtrysku HDPI opracowanego we współpracy z Westport.
• Nowa rodzina wysokowydajnych, modularnych Systemów Diesel Common Rail do zastosowania w pojazdach średnich: nowa gama wysokociśnieniowych systemów, które zadebiutują na Targach Pojazdów Użytkowych IAA pomoże producentom pojazdów spełnić wymagania dotyczące sprawności i planowane wymogi legislacyjne dotyczące emisji spalin.
• Podstawowe elementy do stworzenia bezpiecznych, zautomatyzowanych pojazdów przyszłości. Dostawca zaprezentuje najnowsze czujniki wizyjne i radarowe, oparte na unikalnych algorytmach przetwarzania obrazów i fuzji danych firmy Delphi. Wśród tych technologii znajdą się autonomiczny system hamowania awaryjnego (AEB) i układ ostrzegający o opuszczeniu pasa ruchu (LDW), które od 1.XI 2015 r. będą obowiązkowym wyposażeniem dla wszystkich nowych pojazdów użytkowych.
• Od technologii informacyjno - multimedialnej do automatycznego prowadzenia, Ethernet zmienia pojazdy: Według badań przeprowadzonych przez ABI, ilość pojazdów wyposażonych w Ethernet wzrośnie z 1 procenta w 2014 do 40 procent w 2020 roku. Zaawansowany System Łączności Ethernet Delphi umożliwi komunikację i przekazywanie informacji między układami pojazdu z prędkością 100 megabitów na sekundę. Delphi oferuje niezawodne, ekonomiczne rozwiązania w zakresie integracji sieci Ethernet z architekturą okablowania pojazdu.
• Najnowocześniejszy zintegrowany wyświetlacz informacyjno – multimedialny dostarczający kierowcom najważniejszych informacji z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa. Delphi wprowadzi na rynek europejski nowy inteligentny wyświetlacz DEA600, łączący najnowocześniejsze technologie z wytrzymałymi materiałami. Integruje on tradycyjne funkcje radia z nowoczesnymi możliwościami komunikacji i dostępem do Internetu. Unikalny zintegrowany wyświetlacz dla pojazdów użytkowych jest jednym z pierwszych, opartych o system Android.
• Konfigurowalne klastry minimalizujące rozproszenie kierowcy: Podczas jazdy kierowcy pojazdów użytkowych mają dostęp do coraz większej ilości informacji rozpraszających ich uwagę, co staje się coraz poważniejszym problemem. Delphi oferuje kolorowy, w pełni konfigurowalny, wysokiej rozdzielczości panel obsługujący instrumenty kokpitu, który pomaga zapewnić bezpieczne warunki jazdy. System wyświetla najważniejsze dla kierowcy informacje w polu widzenia o kącie 20 stopni, korzystając z foto-realistycznej grafiki 3D.
• Bezprzewodowe ładowanie urządzeń zapewnia wygodę i bezpieczniejsze warunki jazdy: Pojazdy użytkowe muszą polegać na wielu urządzeniach przenośnych do komunikacji między kierowcami oraz do zarządzania flotą, jak również zapewniających rozrywkę, informacje i bezpieczeństwo kierowcy w trasie. Urządzenie do bezprzewodowego ładowania Delphi usuwa z kabiny pojazdu liczne kable ładowarek, zastępując je automatycznym, bezpiecznym i wygodnym systemem ładowania. Delphi opracował wielofunkcyjny system, zgodny z najnowszymi standardami ładowania, w tym technologią wysokorezonansową, pokrywający w pełni zapotrzebowania urządzeń użytkowych.
• Zwiększona gama złączy wysokiego napięcia, spełniająca wysokie wymagania pojazdów użytkowych: Delphi zaprezentuje nową gamę złączy wysokiego napięcia, zaprojektowanych tak, by radzić sobie z dużymi wibracjami w trudnych warunkach.


4trucks.pl / Delphi Automotive PLC

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL