DSV Solutions z wysokimi ocenami klientów

DSV Solutions z wysokimi ocenami klientów

7,5 w skali dzesięciostopniowej - taki wynik osiągnęło DSV Solutions w badaniu satysfakcji klientów, przeprowadzonym wśród 218 europejskich firm, będących klientami operatora.

W połączniu z wysoką oceną generalnego zadowolenia z usług DSV Solutions, aż 41 proc. klientów zadeklarowało, że zdecydowanie poleciłoby współpracę z operatorem logistycznym innym firmom stając się tym samym promotorami usług DSV Solutions. Tak wysoki wskaźnik jest wart podkreślenia szczególnie w sektorze business to business.

- Badanie pokazało, że tuż obok najistotniejszego kryterium wyboru, jakim jest poziom kosztów, niezwykle istotną rolę na etapie doboru partnera do współpracy w zakresie logistyki, odgrywają także takie aspekty jak niezawodność i elastyczność. W dalszej kolejności klienci wskazali wysoki poziom bezpieczeństwa, rozbudowaną sieć dystrybucyjną oraz europejski zasięg, w połączeniu z wysokim poziomem obsługi. Właśnie te obszary zostały ocenione przez klientów jako najsilniejsze strony obsługi oferowanej przez DSV Solutions - mówi Maciej Walenda, Prezes Zarządu DSV Solutions w Polsce.

Badania potwierdziły także dobrze znany w tej branży fakt, że osiadanie na laurach nie stanowi opcji w przypadku operatorów logistycznych. Czterech na pięciu respondentów wymaga od swojego dostawcy ciągłych starań w zakresie rozwoju oferowanych rozwiązań, szczególnie w zakresie możliwości informatycznych, czasu reakcji oraz szytych na miarę usług w obszarze wartości dodanych. To wszystko oczywiście w połączeniu z kluczowym kryterium efektywności kosztowej całej obsługi. "Profesjonalizm, chęć doskonalenia oraz uważne słuchanie potrzeb klienta" - tak podsumował mocne strony DSV Solutions jeden z klientów, uczestniczących w badaniu.

- Ogromnie cieszy nas fakt, że klienci doceniają wysiłek, jaki wkładamy każdego dnia w zapewnienie im obsługi na najwyższym poziomie. Przy każdej nadarzającej się okazji podkreślam, że aby osiągnąć sukces w naszym biznesie tzn. zdobyć i utrzymać zadowolonego klienta, niezbędna jest przede wszystkim dobra dwustronna komunikacja, elastyczność i umiejętność szybkiej reakcji na zmieniające się potrzeby. Właśnie te aspekty stanowią podstawę udanej i satysfakcjonującej dla obu stron współpracy - podsumowuje Maciej Walenda.


4trucks.pl / Grupa DSV

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL