Kolejne zestawy dla Maszoński Logistic

Kolejne zestawy dla Maszoński Logistic

Firma Maszoński Logistic z Sulęcina powiększyła swój tabor o 30 zestawów przestrzennych marki Wielton. Współpraca obu firm trwa ponad 7 lat.

Zestawy przestrzenne z Wieltonu to zabudowy kurtynowe wraz z przyczepami z podnoszoną osią i systemem przejazdowym. Już od początku współpracy czyli od 2007 roku firma Maszoński Logistic zamawia w Wieluniu zestawy kurtynowe. Wśród zakupionych dotychczas produktów, które zasilają nowoczesny tabor przewoźnika z Sulęcina, są zabudowy kurtynowe wraz z przyczepami, przyczepy pod BDF oraz naczepy kurtynowe Long-Max, dłuższe od standardowych o 1,3 metra.

Maszoński Logistic istnieje na rynku od prawie 20 lat. Firma dość szybko znalazła swoją niszę rynkową - stawiając na przewozy wielkogabarytowe. 95 procent taboru to zestawy o objętości 120 m3, reszta to ciągniki siodłowe z naczepami mega. Firma, której przyświeca hasło "Your Jumbo Logistic" posiada w swojej nowoczesnej flocie ponad 260 zestawów. Dziś czarno-niebieskie ciężarówki spotkać można w całej Europie Zachodniej. Niemal 100 procent zleceń to transport Niemcy-Niemcy lub Niemcy - Unia Europejska. Z Wieltonem Maszoński Logistic rozpoczął współpracę 7 lat temu od zakupu 25 zestawów kurtynowych.


4trucks.pl / Wielton SA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL