Nowe linie, nowe miasta, nowe autokary

Nowe linie, nowe miasta, nowe autokary

PolskiBus.com rozbudowuje siatkę połączeń.

Dzisiaj PolskiBus.com ogłasza uruchomienie nowych linii i wprowadza do siatki połączeń trzy nowe miasta: Wilno, Szczecin i Gorzów Wielkopolski. Dodatkowo zwiększa częstotliwość kursowania na wielu już istniejących liniach, uwzględniając połączenia Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów oddając do dyspozycji pasażerów 20 nowoczesnych autokarów ADL Plaxton "Elite i" na podwoziu Volvo B11R, których całkowita wartość inwestycji wynosi 35 000 000 PLN.

PolskiBus.com rozwija się dynamicznie. Przez 3 lata przewiózł ponad 8 milionów pasażerów, stworzył 730 nowych miejsc pracy, zwiększył flotę do 132 autokarów, które będą wykonywały ponad 300 kursów dziennie docierając do 22 polskich miast oraz 5 europejskich stolic.

PolskiBus.com wprowadza do swojej sieci połączeń cztery nowe linie i łączy kolejne miasta:
• Warszawa - Wilno
• Szczecin - Berlin
• Szczecin - Gorzów Wielkopolski - Poznań - Wrocław
• Wrocław - Opole - Kraków

Dodatkowo zwiększy się częstotliwość połączeń na istniejących trasach:
• Wrocław - Kraków: do 33 kursów dziennie
• Kraków - Rzeszów : do 11 kursów dziennie
• Warszawa - Białystok: do 8 kursów dziennie.

- Z ogromną radością informujemy o wprowadzeniu nowego ekspresowego połączenia pomiędzy Warszawą a Wilnem, które przyciąga wielu turystów chcących odwiedzić to atrakcyjne miasto. Wiemy, że nasze wygodne autokary, z bezpłatnym dostępem do sieci WiFi oraz profesjonalni kierowcy sprawią, iż podróż do celu będzie przebiegała bezpiecznie i komfortowo. Do tej pory skorzystało z naszej oferty połączeń ponad 8 milionów zadowolonych pasażerów. Ludzie kochają nasze przystępne ceny. - mówi Sir Brian Souter, Prezes PolskiBus.com.

PolskiBus.com jako pierwsza firma w Polsce wprowadza 20 nowoczesnych i komfortowych autokarów ADL Plaxton "Elite i" na podwoziu Volvo B11R. Wysokopokładowe, oferujące 75 miejsc siedzących, autokary, są wyposażone w wydajne i przyjazne środowisku silniki Volvo z niską emisją CO2. Wszystkie pojazdy są wyposażone w bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz gniazdka elektryczne pod siedzeniami przystosowane do ładowania laptopów i telefonów komórkowych, mają skórzane, uchylne fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, klimatyzację oraz toaletę. Pojazdy są przygotowane do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się czy niepełnosprawnością, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich.

- Atrakcyjne ceny biletów rozpoczynające się od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej będą obowiązywały również na nowych trasach. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich miłośników podróży do planowania wyjazdów na stronie www.polskibus.com. Wierzymy, że uda nam się przekonać jeszcze więcej użytkowników samochodów do korzystania z atrakcyjnych cenowo podróży pomiędzy miastami na pokładach naszych komfortowych autokarów. - podkreśla Barry Pybis, Dyrektor Generalny PolskiBus.com.

Więcej: www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus


4trucks.pl / PolskiBus.com

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL