Speedline Truck na targach Elmia Lastbil 2014

Speedline Truck na targach Elmia Lastbil 2014

Od 20 do 23 sierpnia Speedline Truck będzie po raz pierwszy uczestniczyć w ELMIA LASTBIL, międzynarodowej wystawie, która odbywa się co dwa lata w Jönköping, w Szwecji, wraz z NicNac - swoim szwedzkim dystrybutorem.

Koncentrując się na głównych targach skandynawskich dla ciężarówek i przyczep, Speedline Truck planuje wzmocnić swoją pozycję na tamtejszym rynku, z zamiarem osiągnięcia wiodącej pozycji.

Podczas targów zostaną zaprezentowane felgi programu wzorniczego pomyślnie wylansowanego przez Speedline Truck w rozmiarach 22,5x9,00”, SLT 2897 i 22,5x11,75", offset 120, SLT 2898, obydwie będące w stanie zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby w zakresie nośności użytkowej i wagi dla samochodów ciężarowych i przyczep wraz ze specjalnym rozmiarem dla Skandynawii 19,5x7,50”, SLT 3087 do zastosowania głównie w przyczepach.

Wszystkie wystawione felgi posiadają ekskluzywną powierzchnię diamentową i są dostępne z homologacją ABE dla niemieckiego rynku części zamiennych; rozmiary dla samochodów ciężarowych posiadają nawet homologację OEM.

Cała gama produktów Speedline Truck prezentowana na ELMIA LASTBIL przeznaczona do wyposażenia oryginalnego i jako części zamienne dla producentów ciężarówek, przyczep i dystrybutorów jest dostępna za pośrednictwem dystrybutora szwedzkiego.


4trucks.pl / Speedline Truck

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL