WABCO zdobywa tytuł Najpopularniejszej Firmy Technologii Regeneracji w Chinach

WABCO zdobywa tytuł Najpopularniejszej Firmy Technologii Regeneracji w Chinach

Zachowuje pozycję pierwszego i jedynego licencjonowanego dostawcy w Chinach zajmującego się regeneracją sprężarek powietrza dla pojazdów ciężarowych.

WABCO Holdings Inc. (NYSE: WBC), globalny lider technologii i kluczowy dostawca branży pojazdów ciężarowych, ogłosiło w dniu dzisiejszym, że będąca częścią korporacji firma WABCO Reman Solutions zdobyła tytuł "Najpopularniejszej Firmy Technologii Regeneracji" przyznany przez Chińskie Stowarzyszenie Firm Regenerujących (China Association of Remanufacturing, CAR) we współpracy z Duxes, wiodącą firmą konsultingową technologii regeneracji z siedzibą w Szanghaju. Nagroda, wręczona podczas ceremonii w Szanghaju w obecności przedstawicieli władz CAR oraz Chińskiej Komisji ds. Reform i Rozwoju Narodowego, a także innych przedstawicieli branży i władz, stanowi dowód uznania dla pozycji WABCO Reman Solutions na lokalnym rynku, a także podkreśla jej ogromne zasługi we wspieraniu systematycznego wzrostu chińskiej branży regeneracji.

Jak ogłoszono w czerwcu 2013 r., WABCO pozyskało licencję od władz chińskich na regenerację sprężarek powietrza dla pojazdów ciężarowych i innych pojazdów użytkowych jako pierwszy i jedyny autoryzowany dostawca w Chinach prowadzący działalność regeneracyjną. WABCO Reman Solutions w Chinach regeneruje sprężarki powietrza dla China National Heavy Truck Corporation (CNHTC) oraz klientów indywidualnych rynku wtórnego reprezentujących wielu innych producentów i dostawców.

W osobnej nominacji, jak ogłoszono w styczniu 2014 r., WABCO Reman Solutions zdobyło tytuł "Najlepszej Firmy Regenerującej Przemysłu Ciężkiego Roku" nadany przez Grupę Firm Regenerujących Przemysłu Ciężkiego zrzeszoną w Stowarzyszeniu Firm Regenerujących Części Motoryzacyjne z siedzibą w USA. Organizacja ta uznała zasługi WABCO Reman Solutions w zakresie najwyższych standardów przywództwa i wytyczania trendów w branży, w tym zaangażowania w jakość i innowacyjność, wyjątkowej obsługi klienta, doskonałości technologicznej w szerokim wachlarzu produktów oraz potencjału globalnego.

- Przyznanie tego najważniejszego wyróżnienia chińskiej branży technologii regeneracji to zaszczyt - mówi Sujie Yu, Wiceprezes WABCO, Asia-Pacific and Business Leader, Chiny. - Ta nagroda pokazuje potencjał WABCO w skutecznym implementowaniu najlepszych procesów produkcyjnych i standardów jakości w naszych zakładach po to, aby efektywnie wyróżniać WABCO na tle konkurencji w Chinach. Oczekujemy poszerzenia wachlarza usług i regenerowanych produktów lokalnie.

- Przyznanie tej ważnej nagrody branżowej w Chinach to następny kamień milowy dla WABCO Reman Solutions w naszych staraniach o poszerzenie oferty wysokiej jakości zdywersyfikowanych produktów - mówi Salvador Muñoz-Zarate, Dyrektor WABCO Reman Solutions. - Klienci coraz częściej dostrzegają naszą obecność globalnie na rynkach Azji, Europy i Ameryki Północnej. Dzięki temu rośnie pozycja WABCO jako dostawcy rozwiązań zarządzania produktami zużytymi i ich regeneracji przy wspieraniu inicjatywy zrównoważonego wzrostu z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Założona przez WABCO w 2010 r. firma WABCO Reman Solutions specjalizuje się w regeneracji części elektronicznych i machatronicznych, jak również tradycyjnych podzespołów mechanicznych wytwarzanych przez WABCO i innych producentów. Regenerowane produkty WABCO służą producentom oryginalnych produktów jak i bezpośrednim ich dostawcom w skali globalnej. WABCO Reman Solutions posiada zakłady w Rochester Hills, Michigan, USA; Stanowicach, Polska; Jinan, Chiny oraz spółkę typu joint-venture w San Luis Potosi, Meksyk.


4trucks.pl / WABCO

Przeczytaj też:
ZF przejmuje WABCO

Pomyślnie zakończył się proces przejęcia WABCO.

 

Bilety dla kierowców przekraczających granicę Polski w Korczowej

Wprowadzenie biletów ma na celu wyeliminowanie kolejki ciężarówek wzdłuż drogi czekających na odprawę.

Nowe czy używane?

Rynek samochodów ciężarowych stale rośnie. Co roku przybywa nowych pojazdów, jednak rynek wtórny także odnotowuje wzrosty sprzedaży.

Rejestracje samochodów ciężarowych - znowu padają rekordy

We wrześniu 2018 roku zarejestrowano 3169 pojazdów użytkowych pow. 3,5 t. To więcej o 12,7% niż przed rokiem i więcej o 40,8% niż w sierpniu br.

Rejestracje samochodów ciężarowych - po sierpniu br.

Zakończył się drugi miesiąc z rzędu wakacyjnego obniżenia rejestracji samochodów ciężarowych.

Szkolenia w Inter Cars samochody ciężarowe 

 W październiku Inter Cars kontynuuje szkolenia ShowTruck dla specjalistów od rynku ciężarowego.

Valeo na IAA 2018

Firma Valeo zaprezentowała najnowsze osiągnięcia dedykowane branży transportowej. Skupiają się one w trzech obszarach: elektryfikacji, pojazdów autonomicznych i mobilności cyfrowej.

Odblaski w ciężarówkach

Aż trzy na cztery pojazdy ciężarowe w Polsce nie spełniają norm w zakresie oznakowania odblaskowego stanowiąc potencjalne zagrożenie na drodze – raport 3M.

Hybrydowa Scania - odkrywamy jej tajemnice

Podczas targów IAA w Hanowerze na stoisku Scania zaprezentowana zostanie hybryda plug-in (PHEV), stworzona na bazie pojazdu nowej generacji.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL