LeasePlan Polska dostarcza flotom najwięcej nowych aut

LeasePlan Polska dostarcza flotom najwięcej nowych aut

LeasePlan Polska w pierwszym półroczu 2014 roku dostarczył przeszło 3 tys. nowych aut do flot swoich klientów.

To prawie dwa razy więcej niż średnia rynkowa, biorąc pod uwagę cztery największe, konkurencyjne podmioty zrzeszone w Polskim Związku Leasingu i Wynajmu Pojazdów i 10 % więcej niż drugi na rynku bezpośredni konkurent. Tym samym LeasePlan utrzymuje pozycję lidera rynku CFM również w Polsce i konsekwentnie realizuję obietnicę firmy, że "It`s easier to Leaseplan".

W pierwszym półroczu 2013 roku spółka zarejestrowała 2940 nowych pojazdów. W roku bieżącym przyrost jest większy. Flota LeasePlan powiększyła się przez 6 miesięcy o 3091 nowych aut, co oznacza 5% przyrost rok do roku. - Naszym Klientom dostarczamy prawie dwa razy więcej nowych pojazdów niż inne duże firmy działające w branży. To wynik nieustanej pracy nad ofertą i wsłuchiwania się w potrzeby rynku, ale również dowód na zaufanie jakim darzą nas klienci. Z niektórymi pracujemy już od dekady, a portfel wieloletnich Klientów LeasePlan wciąż rośnie - mówi Artur Sulewski, dyrektor handlowy, LeasePlan Polska.

LeasePlan Fleet Management ma swoje korzenie w Holandii. Firma została założona w 1963 r. i dziś jest obecna w 32 krajach na czterech kontynentach i zarządza flotą przeszło 1,4 miliona pojazdów. W Polsce, LeasePlan działa od 2001 roku i zarządza flotą ponad 23 tysięcy aut, dla przeszło 800 Klientów.

- Naszą misją jest bycie aktywnym partnerem, który efektywnie realizuje usługę zarządzania flotą. Staramy się wyprzedzać to, co się dzieje na rynku CFM i proponować naszym klientom rozwiązania, które sprostają ich wymaganiom. Chcemy jednak, żeby z czasem nazwa naszej firmy stała się synonimem tego, czym jest wynajem flot. Dlatego jako cel stawiamy sobie to, żeby za kilka lat większość naszych klientów i tych, którzy jeszcze nimi nie są, myślała kategoriami: wynajęcie floty aut = LeasePlan, nawiązując do naszego hasła w języku angielskim: "It’s easier to LeasePlan - mówi Sławomir Wontucki, prezes LeasePlan Polska.

W pierwszym półroczu 2014 roku firma uruchomiła nową usługę przeznaczoną dla użytkowników aut służbowych - SafePlan. To program, który angażuje użytkowników i pomaga zrozumieć, że zmiana zachowań podczas jazdy pojazdem jest niezbędna dla ich bezpieczeństwa. Ten kompleksowy system szkoleń skupia się, w przeciwieństwie do dostępnych na rynku szkoleń z bezpiecznej jazdy, bezpośrednio na problemach dotyczących konkretnego użytkownika auta. Program ma nieść korzyści również zarządcom flot, budując poczucie odpowiedzialności użytkownika za pojazd służbowy, a jednocześnie ograniczając nadmierną eksploatację pojazdów, zmniejszając zużycie paliwa oraz kosztów napraw i wymiany części.


4trucks.pl / LeasePlan Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL