Kässbohrer na jubileuszu firmy SPEED

Kässbohrer na jubileuszu firmy SPEED

Z okazji X-lecia istnienia firma SPEED z Mikołowa zorganizowała dla pracowników i przyjaciół firmy spotkanie jubileuszowe.

Timex S.A. jako generalny importer naczep Kässbohrer, poruszających się w taborze firmy, został zaproszony do wspólnego świętowania.

Firma Timex S.A. bardzo dziękuje za zaproszenie i okazane zaufanie. Jednocześnie życzy właścicielom oraz pracownikom firmy SPEED dalszych sukcesów zawodowych, wytrwałości w realizacji zamierzeń oraz dużo radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

120-letnia historia firmy Kässbohrer to tradycja, która zobowiązuje do zachowania najwyższych standardów jakości i obsługi klienta i która przyświeca dziś wszelkim jej działaniom. Tym samym Kässbohrer Fahrzeugwerke GmbH jest nie tylko firmą, która ma najdłuższą w Europie historię budowania naczep, ale jednocześnie jedyną, która dostarcza tak szeroki wachlarz rozwiązań transportowych: naczepy burtowe i kurtynowe, silosy, cysterny, jak i platformy czy naczepy niskopodwoziowe.

Centrum sprzedaży naczep Timex S.A. znajduje się pod Warszawą w Koniku Nowym przy ul. Terespolskiej 58. Do dyspozycji naszych Klientów pozostają również oddziały terenowe zlokalizowane w Gdańsku, Katowicach i Poznaniu, a w krajach bałtyckich w Wilnie i Tallinie.


4trucks.pl / Timex SA

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje