Optima w Rankingu Firm TSL

Optima w Rankingu Firm TSL

W rankingu dynamiki przychodów ze sprzedaży TSL opublikowanym przez Dziennik Gazetę Prawną, Optima Sp. z o.o. zajęła II miejsce.

Firma odnotowało 179,3% wzrost w roku 2013 przy jednoczesnym wzroście zatrudnienia o 145,9%.

Dziennik Gazeta Prawna we współpracy z SGH, Blue Media i TNS Polska wzięła "pod lupę" firmy z branży TSL i zbadała jak ubiegły rok wpłynął na poszczególne podmioty oraz jakie trendy w branży możemy zaobserwować.

W tegorocznej edycji rankingu TSL wzięło udział 70 przedsiębiorstw, których łączny przychód stanowi prawie 16 mld PLN. W porównaniu z rokiem 2012 oznacza to 104 procentowy wzrost.

Optima znalazła się na II miejscu w rankingu według dynamiki sprzedaży odnotowując w roku 2013 - 179,3% wzrost. Wynik ten miał również przełożenie na zatrudnienie w Optimie, które wzrosło o 145,9% (124 osoby w roku 2013).

- Rok 2013 był bardzo ważnym rokiem dla naszej firmy. W pełni rozwinęliśmy skrzydła i podwoiliśmy dwukrotnie przychody ze sprzedaży, a co najważniejsze zatrudniliśmy bardzo wielu wartościowych pracowników, którzy nadają kierunek dalszego rozwoju Optimy. Każdego dnia nasi kontrahenci obdarzają nas zaufaniem, a my w zamian za to oferujemy im najlepszy serwis, który cechuje jakość, elastyczność i solidność obsługi - mówi Jarosław Rokicki, prezes Optimy Sp. z o.o.


4trucks.pl / Optima

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL