Zmiany organizacyjne w EvoBus Polska

Zmiany organizacyjne w EvoBus Polska

Z dniem 1 lipca 2014 roku została wdrożona nowa struktura organizacyjna kierownictwa działów sprzedaży w EvoBus Polska.

Pan Jerzy Fołda został dyrektorem nowego działu sprzedaży autobusów turystycznych Mercedes-Benz i Setra. Do tej pory jego dział zajmował się autokarami marki Setra, obecnie wspierać będzie klientów autobusów turystycznych obu marek.

Pan Tomasz Talarek objął kierownictwo nad nowym działem sprzedaży flotowej autobusów Mercedes-Benz i Setra. Dział flot będzie realizował sprzedaż autobusów we wszystkich segmentach: miejskim, międzymiastowym i turystycznym. Struktura działu dostosowana jest do obsługi przetargów oraz dostaw autobusów specjalnych. Do tej pory Pan Tomasz Talarek odpowiedzialny był za sprzedaż autobusów turystycznych marki Mercedes-Benz.
Zarówno Tomasz Talarek jak i Jerzy Fołda od lat odnoszą bardzo duże sukcesy w kierowaniu działem sprzedaży. Wraz z nowymi zmianami rozszerzona została ich odpowiedzialność oraz kompetencje.

- Wprowadzając nowe zmiany w strukturze organizacyjnej na poziomie kierownictwa chcemy jeszcze bardziej wyjść naprzeciw zindywidualizowanym potrzebom naszych klientów mając na celu ich jeszcze większe zadowolenie z produktów i usług naszego przedsiębiorstwa. - wyjaśnia Antonio Cavotta, prezes zarządu EvoBus Polska.


4trucks.pl / EvoBus Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL