Epicki triumf kampanii Volvo Trucks na festiwalu Cannes Lions

Epicki triumf kampanii Volvo Trucks na festiwalu Cannes Lions

Kampania Volvo Trucks Live Test, a szczególnie jego część, film The Epic Split zebrała najważniejsze nagrody w "mistrzostwach świata reklamy" w Cannes.

W sumie kampania - prezentująca innowacyjne cechy nowej gamy samochodów ciężarowych - otrzymała 20 nagród, w tym osiem złotych i dwa prestiżowe Grand Prix w kategoriach Cyber i Film.

Wiosną tego roku kampania Volvo Trucks "Live Test" zdobyła wiele ważnych nagród w konkursach reklamowych na całym świecie. Festiwal Cannes Lions zgromadził 37 000 pozycji z całego świata. Jest uważany za jeden z najważniejszych globalnych konkursów w świecie reklamy. Promuje kreatywność w komunikacji, a nagrody przyznawane są przez jury składające się z 300 najważniejszych ekspertów w tej dziedzinie na świecie.

- To dla nas wielka satysfakcja, że nasza kampania Live Test jest nagradzana na tak ważnej światowej arenie, a także w bezpośredniej konkurencji z największymi kampaniami konsumenckimi. To dowód na wyjątkowy charakter kampanii: filmy o samochodach ciężarowych - dystrybuowane tylko online - mogą zyskać takie zainteresowanie. Udowodniliśmy, że potrafimy stworzyć światowej klasy komunikację dotyczącą produktów business-to-business mówi Per Nilsson, Dyrektor ds Public Relations w Volvo Trucks.

Kampania zawiera sześć filmów Live Test, prezentowanych na kanale Youtube. Filmy w spektakularny sposób ukazują innowacyjne cechy nowych samochodów ciężarowych. Film The Epic Split z Jean-Claude Van Damme’em w roli głównej miał największy wpływ na sukces kampanii - liczba odsłon tego filmu na Youtube to 73 miliony.

Zobacz wszystkie filmy na kanale Youtube
www.Youtube.com/watch?v=M7FIvfx5J10&feature=share&list=PLKFJ3tQvdojTHq0Zw0PUYtDTjGqi93bPe


4trucks.pl / Volvo Group Trucks Poland

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL