Zaszczytny tytuł dla prezesa firmy DRABPOL

Zaszczytny tytuł dla prezesa firmy DRABPOL

Tytuł "Przyjaciela w partnerskiej służbie dla zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym" dla prezesa Pawła Drabczyńskiego.

Podczas uroczystych obchodów jubileuszu 20-lecia Polskiej Izby Gospodarczej Transportu Samochodowego i Spedycji, prezes firmy DRABPOL - Paweł Drabczyński uhonorowany został zaszczytnym tytułem "Przyjaciela w partnerskiej służbie dla zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym". Dyplom uznania wraz z certyfikowaną, okolicznościową statuetką Św. Krzysztofa otrzymał za konsekwencję i skuteczność w propagowaniu nowatorskich, systemowych rozwiązań technologicznych w obszarze monitorowania i zarządzania bezpieczeństwem w transporcie i komunikacji.

Nagroda ta została ustanowiona przez Izbę w 2011 r. jako jeden z elementów realizacji przez Izbę rezolucji ONZ na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego (ONZ proklamowała na lata 2011- 2020 Dekadę Działań na rzecz BRD). Dedykowana jest osobie lub instytucji, jako przyjacielowi w partnerskiej służbie dla zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nagroda jest nie tylko wyrazem szczególnego uznania dla transportowców, ale nade wszystko została pomyślana, jako inspiracja do dalszych, jeszcze większych wyzwań. Pomysłodawcą i sekretarzem Kapituły Nagrody jest Stanisław Wodyński- Sygnatariusz Europejskiej Karty BRD.

- Przyznanie mi tego wyróżnienia jest dla mnie i dla pracy, którą wykonuję od ponad 30 lat, nagrodą i wielkim zaszczytem, a także inspiracją do realizacji kolejnych projektów na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Apeluję przy tym do wszystkich, że bezpieczeństwo jest fundamentalną zasadą w transporcie i nie wolno na nim oszczędzać, bo te oszczędności skutkują potem setkami ofiar na naszych drogach - powiedział prezes Paweł Drabczyński.


4trucks.pl / DRABPOL

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL