Teraz Polska… jakość

Teraz Polska… jakość

Exact Systems, firma kontrolująca części samochodowe, został laureatem XXIV edycji konkursu "Teraz Polska".

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego wyróżniła usługę selekcji i naprawy komponentów dla branży Automotive.

- W tym roku mija 10 lat, od kiedy oferujemy usługi kontroli jakości i sortowania części na polskim rynku motoryzacyjnym. W tym czasie zostaliśmy numerem jeden w Polsce i jedną z największych firm w sektorze w Europie. Wyróżnienie w postaci Godła "Teraz Polska" to dla nas kolejny impuls do ciągłego udoskonalania naszych standardów, zwłaszcza, że popyt na kompleksowe rozwiązania w zakresie kontroli jakości stale rośnie. Szczególnie nam miło, że jako pierwsza firma ze swojej branży dołączyliśmy do elitarnego grona laureatów tego konkursu - mówi Paweł Gos, prezes zarządu Exact Systems. - Warto także podkreślić znaczenie otrzymanego wyróżnienia. "Teraz Polska" to rozpoznawalny znak dobrej jakości, dzięki któremu z pewnością łatwiej o zaufanie klientów z Polski jak i z zagranicy - dodaje Gos.

Konkurs "Teraz Polska" jest organizowany przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego w ramach "Polskiego Programu Promocyjnego", którego celem jest propagowanie nowoczesnych metod produkcji i zarządzania oraz wspieranie, działających na polskim rynku, przedsiębiorstw w budowaniu i umacnianiu ich marek. Laureaci wyróżnieni Godłem "Teraz Polska" to firmy oferujące produkty i usługi, które dzięki swoim unikalnym walorom wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Godło jest przyznawane w 3 kategoriach: najlepsze produkty i usługi, gmina, przedsięwzięcie innowacyjne.

Uroczyste przyznanie Godła "Teraz Polska" w ramach XXIV edycji, odbyło się 9 czerwca br. w Teatrze Wielkim - Opera Narodowa w Warszawie. W tym roku wyróżniono 30 firm i samorządów.


4trucks.pl / Exact Systems

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL